Ανακοίνωση μετά την συνάντηση με τον Αναπληρωτή Υπ. Οικονομικών

ΕΝΩΣΗ ΔΙΚΑΣΤΩΝ ΚΑΙ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΔΙΚΑΣΤΙΚΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΔΙΚΑΣΤΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΔΙΚΑΣΤΙΚΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΟΥ ΣΥΝΕΔΡΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΜΕΛΩΝ ΝΟΜΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ

Αθήνα 12/7/2012
Αρ. πρωτ : 78

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Ενημερώνουμε τα μέλη των Ενώσεών μας ότι χθες πραγματοποιήθηκε συνάντηση των Προέδρων των Ενώσεων με τον Αναπληρωτή Υπουργό Οικονομικών κ. Σταϊκούρα, τον οποίον ενημέρωσαν ότι παρά την διασφάλιση των αποδοχών των Δικαστικών Λειτουργών από το άρθρο 88 του Συντάγματος, έχουμε ήδη υποστεί τις μεγαλύτερες περικοπές, σε ολόκληρο τον Δημόσιο Τομέα (ποσοστού 38% )και ότι οποιαδήποτε περαιτέρω μείωση αντίκειται στο Σύνταγμα. Ο κ. Υπουργός μας πληροφόρησε ότι αντί των προγραμματισμένων μειώσεων στα Ειδικά Μισθολόγια, η Κυβέρνηση έχει προτείνει στην Τρόϊκα ισοδύναμα μέτρα και αναμένει απάντηση επί της πρότασής της το αργότερο μέχρι 23 Ιουλίου 2012.

ΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΤΩΝ ΕΝΩΣΕΩΝ
Βασιλική Θάνου-Χριστοφίλου, Αρεοπαγίτης
Χρήστος Παπανικολάου ,Πάρεδρος ΣτΕ
Γεώργιος Φαλτσέτος, Πρ. Εφετών ΔΔ
Ρούσσος -Εμμανουήλ Παπαδάκης, Αντεισαγγελέας Αρείου Πάγου
Ανδρονίκη Θεοτοκάτου, Αντιπρόεδρος Ελ. Συνεδρίου Κωνσταντίνος Βαρδακαστάνης, Πάρεδρος Νομικού Συμβουλίου του Κράτους

Ανακοίνωση για ομαδικη ασφάλιση στην Interamerican

ΕΝΩΣΗ ΔΙΚΑΣΤΩΝ & ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΩΝ
ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
(ΠΡΩΗΝ ΣΧΟΛΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ)
ΚΤΙΡΙΟ 6 –ΓΡΑΦΕΙΟ 210
ΤΗΛ: 210 88 27 380- FAX 210 88 41 529
Τ.Κ. 101 71

Αθήνα, 11 Ιουλίου 2012
Αρ. πρωτ : 77

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Κυρίες και Κύριοι Συνάδελφοι,
Στην τελευταία συνεδρίαση του Δ.Σ. αποφασίστηκε η ανανέωση του Ομαδικού Ασφαλιστηρίου Συμβολαίου Ζωής και Υγείας των μελών της Ένωσης μας που λειτουργεί με απόλυτη επιτυχία από το έτος 1986 με την ασφαλιστική εταιρεία INTERAMERICAN.
Η απόφαση μας αυτή ελήφθη με γνώμονα την άριστη μέχρι σήμερα συνεργασία μας, η οποία εγγυάται την εύρυθμη λειτουργία του Ασφαλιστηρίου καθώς και την άμεση και ποιοτική εξυπηρέτηση των μελών μας. Για το λόγο αυτό σας καλούμε να συμμετάσχετε στο παραπάνω Ομαδικό Ασφαλιστήριο Συμβόλαιο , οι ευνοϊκοί όροι του οποίου εξασφαλίζουν εκτός των άλλων παροχών , πλήρη νοσοκομειακή και εξωνοσοκομειακή περίθαλψη για εμάς και τις οικογένειες μας . Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε με τα γραφεία της Ένωσης τηλ. 210-8827380

Ανώτατο Δικαστικό Συμβούλιο της 19ης Ιουνίου 2012 – Τοποθετήσεις Δοκίμων Ειρηνοδικών Δ’ Τάξεως

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΔΟΚΙΜΩΝ ΕΙΡΗΝΟΔΙΚΩΝ Δ΄ ΤΑΞΕΩΣ

1)Πανδή Δέσποινα του Βασιλείου στο Ειρηνοδικείο Πολυγύρου,
2)Φράγκου Ελένη του Κωνσταντίνου στο Ειρηνοδικείο Αθηνών,
3)Κοντού Λουκία του Κωνσταντίνου στο Ειρηνοδικείο Αθηνών,
4)Αντωνάτος Διονύσιος του Δημητρίου στο Ειρηνοδικείο Αθηνών,
5)Κυρούδη Ιωάννα του Παναγιώτη στο Ειρηνοδικείο Αρναίας,
6)Σφυρή Ελένη του Αριστείδη στο Ειρηνοδικείο Αθηνών,
7)Γκολέμη Χρυσούλα του Κωνσταντίνου στο Ειρηνοδικείο Κρύας Βρύσης,
8)Δελής Γεώργιος του Βασιλείου στο Ειρηνοδικείο Αθηνών,
9)Μαυρέλης Δημήτριος του Σοφοκλή στο Ειρηνοδικείο Σερρών,
10)Μαυρούκα Μαρία – Ιωάννα του Σαράντη στο Ειρηνοδικείο Αθηνών,
11)Μαλακωνάκης Απόστολος του Εμμανουήλ στο Ειρηνοδικείο Χανίων,
12)Μπαλάσκα Βασιλική του Δημητρίου στο Ειρηνοδικείο Αμαρουσίου,
13)Αρκούδα Χριστίνα του Γεωργίου στο Ειρηνοδικείο Κολινδρού,
14)Γιοχάλα Μαρία του Κωνσταντίνου στο Ειρηνοδικείο Ξάνθης,
15)Μάνος Νικόλαος του Μιχαήλ στο Ειρηνοδικείο Αλεξανδρούπολης,
16)Δημητρακόπουλος Θεόδωρος του Ιωάννη στο Ειρηνοδικείο Χαλανδρίου,
17)Σκεμιτζή Λαμπρινή του Βασιλείου στο Ειρηνοδικείο Πολυκάστρου,
18)Πηδηκτάκη Στυλιανή του Ανδρέα στο Ειρηνοδικείο Αχαρνών,
19)Παπαδόπουλος Χρήστος του Βασιλείου στο Ειρηνοδικείο Χαλανδρίου,
20)Ευθυμίου Γεωργία – Αγάπη του Ευθυμίου στο Ειρηνοδικείο Κασσάνδρας,
21)Τούζου Θεοδώρα του Κωνσταντίνου στο Ειρηνοδικείο Κρωπίας,
22)Απέργης Ιάκωβος του Γεωργίου στο Ειρηνοδικείο Πειραιά,
23)Φίλιου Άλκηστη του Αλεξάνδρου στο Ειρηνοδικείο Ιλίου,
24)Αναγνωστόπουλος Γεώργιος του Περικλή στο Ειρηνοδικείο Πειραιά,
25)Σκάρπου Ηλιάνα – Νεφέλη του Παύλου στο Ειρηνοδικείο Πειραιά,
26)Σωμαρακάκη Ευαγγελία του Ζαχαρία στο Ειρηνοδικείο Πειραιά,
27)Καλύβα Ειρήνη – Μαρία του Ιωάννη στο Ειρηνοδικείο Αλμυρού,
28)Γεννετίδου Παναγιώτα του Σταύρου στο Ειρηνοδικείο Αλεξανδρούπολης,
29)Νάνου Χάριν – Μυρτώ του Ηλία στο Ειρηνοδικείο Κοζάνης,
30)Διάκος Ιωάννης του Γεωργίου στο Ειρηνοδικείο Χίου,
31)Ευταξία Ελένη του Λουκά στο Ειρηνοδικείο Καλλιθέας,
32)Χαλδαιοπούλου Στυλιανή του Πέτρου στο Ειρηνοδικείο Μουριών,
33)Νυχτοπάτης Χαράλαμπος του Αντωνίου στο Ειρηνοδικείο Νευροκοπίου,
34)Ζάχου Ελένη του Δημητρίου στο Ειρηνοδικείο Κέρκυρας,
35)Πανταζοπούλου Κωνσταντίνα του Ευαγγέλου στο Ειρηνοδικείο Τρίπολης,
36)Γκικοπούλη Αγλαΐα του Πέτρο στο Ειρηνοδικείο Κέρκυρας,
37)Καρυδά Άννα του Μιλτιάδη στο Ειρηνοδικείο Σερρών,
38)Βαχαβιώλου Γαρυφαλιά του Κωνσταντίνου στο Ειρηνοδικείο Παμίσου,
39)Νίτσου Ευθυμία του Χαράλαμπου στο Ειρηνοδικείο Δύμης,
40)Σμαΐλη Νεκταρία του Γεωργίου στο Ειρηνοδικείο Νίκαιας,
41)Λερίου Ευάγγελος – Ευστάθιος του Ιωάννη στο Ειρηνοδικείο Φαλάρων,
42)Χόντζιας Θεοφάνης του Παναγιώτη στο Ειρηνοδικείο Λαμίας,
43)Μπουντουβή Γεωργία του Κωνσταντίνου στο Ειρηνοδικείο Αμαρουσίου,
44)Μπέλλου Παναγιώτα του Νικολάου στο Ειρηνοδικείο Νέας Ιωνίας,
45)Σταματάκη Έλλη του Αδαμαντίου στο Ειρηνοδικείο Αμαρουσίου,
46)Νασιάκος Παναγιώτης του Αλεξάνδρου στο Ειρηνοδικείο Χαλκίδας,
47)Παπαστάμου Χρυσάνθη του Γεωργίου στο Ειρηνοδικείο Χαλκίδας,
48)Μιχάλη Βασιλική του Νικολάου στο Πταισματοδικείο Θηβών,
49)Ατσίδη Ευτυχία του Μιχαήλ στο Ειρηνοδικείο Περιστερίου,
50)Κοκκίνου Μαρία του Μιχαήλ στο Ειρηνοδικείο Μαραθώνος,
51)Κωστακοπούλου Μαρία του Γεωργίου στο Ειρηνοδικείο Θηβών,
52)Μπίρκου Μαγδαληνή του Δημητρίου στο Ειρηνοδικείο Περιστερίου,
53)Δεληγιάννη Νεκταρία του Δημητρίου στο Ειρηνοδικείο Αμαλιάδας,
54)Πιτταρά Μαριγώ του Κωνσταντίνου στο Ειρηνοδικείο Περιστερίου,
55)Μανίκα Σοφία του Γεωργίου στο Ειρηνοδικείο Κορίνθου,
56)Αϊβαλή Πηνελόπη του Παναγιώτη στο Ειρηνοδικείο Ελευσίνας,
57)Παντελή Μαρία του Νικολάου στο Ειρηνοδικείο Νίκαιας,
58)Τζουλάκη Σοφία του Νικολάου στο Ειρηνοδικείο Ιεράπετρας,
59)Γκόντα Ευαγγελία – Μαρία του Γεωργίου στο Ειρηνοδικείο Θέρμου,
60)Δουλγέρη Παρασκευή του Αποστόλου στο Ειρηνοδικείο Λαμίας,
61)Τσαρουχάς Ιωάννης του Σταματίου στο Ειρηνοδικείο Ζακύνθου,
62)Γεωργαρούδη Ελένη του Κωνσταντίνου στο Ειρηνοδικείο Αχαρνών,
63)Μπουτοπούλου Ελευθερία του Γεωργίου στο Ειρηνοδικείο Κορίνθου,
64)Λάσκαρη Σοφία του Δημητρίου στο Ειρηνοδικείο Κορίνθου,
65)Κοντογεώργου Ευαγγελία του Ιωάννη στο Ειρηνοδικείο Αλεξανδρούπολης,
66)Γαλίδης Κωνσταντίνος του Αστερίου στο Ειρηνοδικείο Γουμένισσας,
67)Δευτεραίου Αρετή του Νικολάου στο Ειρηνοδικείο Αχαρνών,
68)Μητρογιάννη Δήμητρα του Ιωάννη στο Ειρηνοδικείο Σερρών,
69)Σουγλέρης Σπυρίδων– Αθανάσιος του Μιχαήλ στο Ειρηνοδικείο Αμαλιάδας,
70)Τανάγιας Γεώργιος του Σωκράτους στο Ειρηνοδικείο Σερρών,
71)Ασπρογιάννη Ελένη του Θεοδώρου στο Ειρηνοδικείο Μεγάρων,
72)Βοϊτσίδου Αναστασία του Μόσχου στο Ειρηνοδικείο Κορίνθου,
73)Καραγιαννοπούλου Ελένη του Βασιλείου στο Ειρηνοδικείο Καλαβρύτων,
74)Χατζηχαρίση Ευανθία του Χαρισίου στο Ειρηνοδικείο Καστοριάς,
75)Ταλαδιανού Αγνή – Μαρία του Νικολάου στο Ειρηνοδικείο Πύργου,
76)Ζλάτη Δάφνη του Μιχαήλ στο Ειρηνοδικείο Έδεσσας,
77)Μίμαρου Μαρία του Νικολάου στο Ειρηνοδικείο Κω,
78)Δημητριάδης Δημήτριος του Κωνσταντίνου στο Ειρηνοδικείο Νιγρίτας,
79)Σταθακοπούλου Χαρίκλεια του Πάνου στο Ειρηνοδικείο Χαλκίδας,
80)Κοκκωνίδης Εμμανουήλ του Αθανασίου στο Ειρηνοδικείο Πιερίας,
81)Δορλής Θωμάς του Κωνσταντίνου στο Ειρηνοδικείο Δράμας.
82)Τριλιανού Ουρανία του Αθανασίου στο Ειρηνοδικείο Κρωπίας,
83)Λιακοπούλου Ολυμπία του Δημητρίου στο Ειρηνοδικείο Ροδολίβους,
84)Ασκιανάκης Νικόλαος του Εμμανουήλ στο Ειρηνοδικείο Λασιθίου Νεάπολης,
85)Γιακοβή Χαρίλια του Κωνσταντίνου στο Ειρηνοδικείο Ερμούπολης,
86)Παπαδημητρίου Αλέξανδρος του Νικολάου στο Ειρηνοδικείο Αργαλαστής,
87)Κωστοπούλου Αναστασία του Γεωργίου στο Ειρηνοδικείο Ηράκλειας,
88)Καραγιάννη Δέσποινα του Παναγιώτη στο Ειρηνοδικείο Μεγάρων,
89)Αγγελοπούλου Δήμητρα του Νικολάου στο Ειρηνοδικείο Αχαρνών,
90)Ζαχαριάδη Αποστολία του Δημητρίου – Αλεξάνδρου στο Ειρηνοδικείο
Παγγαίου,
91)Γεωργούλα Άννα του Αλεξάνδρου στο Ειρηνοδικείο Θερμοπυλών,
92)Παρασκευοπούλου Βασιλική του Παναγιώτη στο Ειρηνοδικείο Σιντικής,
93)Οικονόμου Ηλιάνα του Δημητρίου στο Ειρηνοδικείο Μακρακώμης,
94)Χαριζάνη Διονυσία του Αριστοτέλη στο Ειρηνοδικείο Μετσόβου,
95)Χατζηδάφνη Φωτεινή του Κωνσταντίνου στο Ειρηνοδικείο Χρυσούπολης,
96)Αναστασοπούλου Δήμητρα του Βασιλείου στο Ειρηνοδικείο Ταμινέων,
97)Σαράφη Νικολέτα του Βασιλείου στο Ειρηνοδικείο Φυλλίδος,
98)Καγκάνης Ιωάννης του Αθανασίου στο Ειρηνοδικείο Θηβών,
99)Κουρέλλου – Καρυστινού Παρασκευή του Βαΐου στο Ειρηνοδικείο Θηβών,
100)Μυστρίδης Θεόδωρος του Βασιλείου στο Ειρηνοδικείο Πωγωνίου,
101)Κάππου Δήμητρα του Κωνσταντίνου στο Ειρηνοδικείο Θεσπιών,
102)Κακώνη Βασιλική του Αθανασίου στο Ειρηνοδικείο Σικυώνος,
103)Κιοσές Γεώργιος του Κωνσταντίνου στο Ειρηνοδικείο Εορδαίας,
104)Κόμναρη Δήμητρα του Κωνσταντίνου στο Ειρηνοδικείο Διδυμοτείχου,
105)Μπακανάκη Σοφία του Κωνσταντίνου στο Ειρηνοδικείο Νεμέας,
106)Γκοτσοπούλου Βασιλική του Παναγιώτη στο Ειρηνοδικείο Καρύστου,
107)Ταμπακοπούλου Ακριβή του Ευαγγέλου στο Ειρηνοδικείο Ξυλοκάστρου,
108)Παπαϊωαννίδου Κυριακή του Ιωάννη στο Ειρηνοδικείο Άργους,
109)Κοκκίνη Παναγιώτα του Δημητρίου στο Ειρηνοδικείο Θάσου,
110)Μανωλούδη Γαλήνη του Αποστόλου στο Ειρηνοδικείο Ευρυτανίας,
111)Αρχιτεκτονίδου Πολυξένη του Γεωργίου στο Ειρηνοδικείο Αλμωπίας,
112)Γαλάνη Ευθυμία του Δημητρίου στο Ειρηνοδικείο Σουφλίου,
113)Κούκου Γεωργία του Δημητρίου στο Ειρηνοδικείο Βάρδας,
114)Καραγιαννίδου Χαρίκλεια του Ελευθερίου στο Ειρηνοδικείο Ιστιαίας,
115)Τέμα Ειρήνη του Λαζάρου στο Ειρηνοδικείο Σκοπέλου,
116)Σκαμάγκης Σάββας του Φωτίου στο Ειρηνοδικείο Λασιθίου Νεάπολης,
117)Δοκιανάκη Ελισάβετ του Ιωάννη στο Ειρηνοδικείο Σαλαμίνας,
118)Ροδίτη Μαρία του Αλεξάνδρου στο Ειρηνοδικείο Ρόδου,
119)Μπακογιάννη Μαρία του Δημητρίου στο Ειρηνοδικείο Αρήνης,
120)Δημητράκη Ιωάννα του Δημητρίου στο Ειρηνοδικείο Θήρας,
121)Παπαπαναγιώτου Κωνσταντίνα του Αναστασίου στο Ειρηνοδικείο
Λιβαδειάς,
122)Γαραντζιώτη Στυλιανή του Δημητρίου στο Πταισματοδικείο Πύργου,
123)Μπαλάσκα Χαρίκλεια του Δημητρίου στο Ειρηνοδικείο Μάσσητος,
124)Καρδάκου Αικατερίνη του Γεωργίου στο Ειρηνοδικείο Σαμοθράκης,
125)Τέλιου Χρυσάνθη του Γεωργίου στο Ειρηνοδικείο Άργους,
126)Κωτούλα Βασιλική του Αθανασίου στο Ειρηνοδικείο Μυρτουντίων,
127)Σαββοπούλου Σοφία του Διαμαντή στο Ειρηνοδικείο Σκύρου,
128)Ζερβογιαννίδου Καλλιόπη του Νικολάου στο Ειρηνοδικείο Κέρκυρας,
129)Κοκκίνου Παρασκευή – Ελένη του Χριστοδούλου στο Ειρηνοδικείο
Σκιάθου,
130)Παπαμανώλη Σμαρούλα του Θεοδώρου στο Ειρηνοδικείο Τήνου,
131)Κοπατσάρης Χρήστος του Αντωνίου στο Ειρηνοδικείο Καλλονής,
132)Πιτταράς Γεώργιος του Στυλιανού στο Ειρηνοδικείο Άμφισσας,
133)Σιδηροπούλου Αλεξάνδρα του Ιωάννη στο Ειρηνοδικείο Αγίου Νικολάου,
134)Μπενάκη Ευανθία του Γεωργίου στο Ειρηνοδικείο Κρεστένων,
135)Κοκκορίκου Παναγιώτα του Θεοδώρου στο Ειρηνοδικείο Αρκαλοχωρίου,
136)Εφραιμίδου Ιωάννα του Κωνσταντίνου στο Ειρηνοδικείο Ιερισσού,
137)Χουντή Αγγελική του Πάνου στο Ειρηνοδικείο Μήλου,
138)Αβράμ Ισιδώρα του Ιωάννη στο Ειρηνοδικείο Μυτιλήνης,
139)Καραμπίνη Καλή του Ιωάννη στο Ειρηνοδικείο Μυκόνου,
140)Νικητοπούλου Βασιλική του Μιχαήλ στο Ειρηνοδικείο Μοιρών,
141)Χατζή Στεργιανή του Θωμά στο Ειρηνοδικείο Σάμου,
142)Ντήν Σταύρος του Αλάμ – Αλεξάνδρου στο Ειρηνοδικείο Χανίων,
143)Παπαδημητρίου Αικατερίνη του Σωτηρίου στο Ειρηνοδικείο Αργοστολίου,
144)Δημητρίου Μαρία του Κωνσταντίνου στο Πταισματοδικείο Ρόδου,
145)Γεροστάθου Δροσούλα του Κωνσταντίνου στο Ειρηνοδικείο Ρόδου,
146)Σπάρτη Αικατερίνη του Γεωργίου στο Ειρηνοδικείο Καλύμνου,
147)Ψάρρη Αγγελική του Φιλίππου στο Ειρηνοδικείο Ζακύνθου,
148)Νάστου Λαμπρινή του Αθανασίου στο Ειρηνοδικείο Λευκίμης,
149)Μπιχάκης Αργύρης του Νικολάου στο Ειρηνοδικείο Κω,
150)Παπαγγελή Αικατερίνη του Σταματίου στο Ειρηνοδικείο Πλωμαρίου,
151)Πουλοπούλου Αγγελική του Παναγιώτη στο Ειρηνοδικείο Καρλοβασίου,
152)Ζαχαριάδου Μαρία του Αργυρίου στο Ειρηνοδικείο Σύμης,
153)Ρώσσογλου Μαρία του Νικολάου στο Ειρηνοδικείο Μυλοποτάμου,
154)Ιατράκη Ζαμπία του Γεωργίου στο Ειρηνοδικείο Καστελλίου,
155)Κανούτα Ελένη του Δήμου στο Ειρηνοδικείο Ρόδου,
156)Κολτσίδα Αικατερίνη του Δημητρίου στο Ειρηνοδικείο Λέρου,
157)Αθανασιάδου Ευσταθία του Γεωργίου στο Ειρηνοδικείο Σητείας,
158)Γκότοβου Χρυσαυγή του Αθανασίου στο Ειρηνοδικείο Ληξουρίου,
159)Μαντζαρίδου Παναγιώτα του Αναστασίου στο Ειρηνοδικείο Ορεστιάδας,
160)Μουτζούρης Αθανάσιος του Ηλία στο Ειρηνοδικείο Καρπάθου.

Ανώτατο Δικαστικό Συμβούλιο της 19ης Ιουνίου 2012 – Αποτελέσματα 15/μελούς

ΑΝΩΤΑΤΟ ΔΙΚΑΣΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ της 19ης ΙΟΥΝΙΟΥ 2012
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 15/μελούς

Α)Προάγονται στο βαθμό του αρεοπαγίτη οι Πρόεδροι Εφετών:
1)Αθηνών, Χρυσούλα Παρασκευά του Δημητρίου,
2)Αθηνών, Μαρία Γαλάνη-Λεοναρδοπούλου του Χρήστου,
3)Αθηνών, Μιχαήλ Αυγουλέας του Ιωάννη,
4)Αθηνών, Βασίλειος Καπελούζος του Παναγιώτη,
5)Αθηνών, Χαραλαμπία Σίμου του Χρυσοστόμου,
6)Πατρών, Ελένη Διονυσοπούλου του Ανδρέα,
7)Αθηνών, Παναγιώτης Χατζηπαναγιώτης του Μιχαήλ,
8)Αθηνών, Ιωσήφ Τσαλαγανίδης του Κοσμά,
9)Αθηνών, Πάνος Πετρόπουλος του Ιωάννη,
10)Αθηνών, Ευγενία Προγάκη του Ηλία,
11)Πειραιώς, Αγγελική Αλειφεροπούλου του Αθανασίου,
12)Αθηνών, Μαρία Βαρελά του Κωνσταντίνου και
13)Καλαμάτας, Γεώργιος Κοντός του Χρήστου.
——————
Β)Προάγονται στο βαθμό του αντεισαγγελέα του Αρείου Πάγου
οι Εισαγγελείς Εφετών Αθηνών:
1)Ξένη Δημητρίου-Βασιλοπούλου του Θεοδώρου,
2)Δημήτριος Δασούλας του Κωνσταντίνου,
3)Κωνσταντίνος Παρασκευαΐδης του Παναγιώτη,
4)Ευάγγελος Παντιώρας του Ευσταθίου και
5)Βασίλειος Πλιώτας του Ηλία.
——————

Ανώτατο Δικαστικό Συμβούλιο της 20ης και 22ης Ιουνίου 2012 – Προαγωγές – Μεταθέσεις – Τοποθετήσεις

ΑΝΩΤΑΤΟ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΜΕΛΕΣ ΔΙΚΑΣΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ της 20ης και της 22ας ΙΟΥΝΙΟΥ 2012

Α)Προάγονται στο βαθμό του προέδρου εφετών οι Εφέτες:
1)Πειραιώς, Αικατερίνη Γκιούλη του Δημητρίου,
2)Αθηνών, Παρασκευή Καλαϊτζή του Γεωργίου,
3)Πειραιώς, Μιλτιάδης Χατζηγεωργίου του Εμμανουήλ,
4)Αθηνών, Απόστολος Παπαθεοδώρου του Ανδρέα,
5)Θεσσαλονίκης, Νικόλαος Τσάκος του Γεωργίου,
6)Αιγαίου, Σάββας Κυριακίδης του Αντωνίου,
7)Πειραιώς, Αρετή Παπαδιά του Ευαγγέλου,
8)Αθηνών, Θεόδωρος Τζανάκης του Πολυχρόνη,
9)Αθηνών, Δημήτριος Μόκκας του Αθανασίου,
10)Αθηνών, Μαρία Γκανιάτσου του Κωνσταντίνου,
11)Αθηνών, Θεόδωρος Σπηλιάδης του Σπυρίδωνος,
12)Πειραιώς, Βασίλειος Μπάσης του Γεωργίου,
13)Πειραιώς, Μαρία Ταγκαλάκη του Παναγιώτη,
14)Αθηνών, Φίλιππος Μανώλαρος του Αλεξάνδρου,
15)Λάρισας, Χρυσούλα Χαλιαμούρδα του Χρήστου,
16)Αθηνών, Μαρία Τζανακάκη του Σαράντου,
17)Πειραιώς, Μαρία Παπασωτηρίου του Βασιλείου,
18)Αθηνών, Νικόλαος Πιπιλίγκας του Σπυρίδωνος,
19)Λάρισας, Γεώργιος Αποστολάκης του Στεφάνου,
20)Αθηνών, Παρασκευή Μεντζελοπούλου του Γερασίμου,
21)Αθηνών, Ερωτόκριτος Ερωτοκρίτου του Στυλιανού,
22)Πειραιώς, Παρασκευή Ψυχογιού του Γεωργίου και
23)Πειραιώς, Κωνσταντίνος Πιτταράς του Νικηφόρου.
——————
Β)Προάγονται στο βαθμό του εισαγγελέα εφετών οι
Αντεισαγγελείς Εφετών:
1)Αθηνών, Λεωνίδας Λαζαράκος του Κωνσταντίνου,
2)Πειραιώς, Ιωάννης Προβατάρης του Χρήστου,
3)Αθηνών, Ιωάννης Αγγελής του Εμμανουήλ,
4)Θράκης, Γεώργιος Σιώπης του Εμμανουήλ,
5)Θεσσαλονίκης, Βασίλειος Χαλντούπης του Νικολάου.
——————
ΑΝΩΤΑΤΟ ΕΝΔΕΚΑΜΕΛΕΣ ΔΙΚΑΣΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ της 22ας ΙΟΥΝΙΟΥ 2012
Γ)Προάγονται στο βαθμό του Αντεισαγγελέα Εφετών οι
Εισαγγελείς Πρωτοδικών:
1)Αθηνών, Ανδρέας Καραφλός του Ιωάννη,
2)Λιβαδειάς, Σταματίνα Περιμένη του Νικολάου,
3)Θεσσαλονίκης, Οδυσσέας Τσορμπατζόγλου του Σωκράτη,
4)Αθηνών, Ευσεβία Κορμηκιάρη του Δημητρίου,
5)Αθηνών, Ελένη Σκεπαρνιά του Ανδρέα,
6)Λάρισας, Σταύρος Μπατουδάκης του Γεωργίου,
7)Κορίνθου, Ευστράτιος Παπαθανασόπουλος του Παναγιώτη,
8)Αθηνών, Παναγιώτης Καψιμάλης του Γεωργίου.
Δ)Προάγονται στο βαθμό του εισαγγελέα πρωτοδικών οι
παρακάτω Αντεισαγγελείς Πρωτοδικών:
1)Λασιθίου, Μαρία Κοντόγγονα του Γεωργίου,
2)Αθηνών, Ευθυμία Σωτηροπούλου του Ζήση,
3)Αθηνών, Ιωάννης Δραγάτσης του Ευθυμίου,
4)Καλαμάτας, Γεώργιος Πετειναρέλης του Νικολάου,
5)Αθηνών, Ευφροσύνη Παναγιωτοπούλου του Νικολάου,
6)Χαλκιδικής, Στυλιανός Γαλιατσάτος του Ηλία,
7)Αθηνών, Ιωάννης Παπαδάκης του Κωνσταντίνου,
8)Κυπαρισσίας, Σοφία Γκουγκουλιάνα του Αθανασίου και
9)Πατρών, Παναγιώτα Βαρσάμου του Νικολάου.
Γ)Μετατίθενται οι παρακάτω Πρόεδροι Εφετών ως εξής:
Στο Εφετείο Αθηνών
1)Κέρκυρας, Αλτάνα Κοκκοβού του Παναγιώτη,
2)Θεσσαλονίκης, Γεώργιος Αναστασάκος του Σπυρίδωνος,
3)Κρήτης, Αβροκόμη Θούα του Σπυρίδωνος,
4)Βορείου Αιγαίου, Ιωάννης Μπαλιτσάρης του Τζαννέτου,
5)Θεσσαλονίκης, Εριέττα Χαλεβίδου του Ιορδάνη,
6)Πατρών, Ναυσικά Φράγκου του Κωνσταντίνου,
7)Θεσσαλονίκης, Ισιδώρα Πόγκα του Παναγιώτη
Στο Εφετείο Πειραιά
1)Αθηνών, Κλεονίκη Θεοδωροπούλου του Ηρακλή,
2)Ναυπλίου, Γεωργία Σωτηροπούλου του Ιωάννη
Στο Εφετείο Κέρκυρας
Θεσσαλονίκης, Θωμάς Γκατζογιάννης του Ανδρέα
Στο Εφετείο Κρήτης
Δωδεκανήσου, Εμμανουήλ Βασιλάκης του Ιωάννη
Δ)Τοποθετούνται οι νεοπροαχθέντες Πρόεδροι Εφετών ως
εξής:
1)Αικατερίνη Γκιούλη του Δημητρίου στο Εφετείο Καλαμάτας,
2)Παρασκευή Καλαϊτζή του Γεωργίου στο Εφετείο Αθηνών,
3)Μιλτιάδης Χατζηγεωργίου του Εμμανουήλ στο Εφετείο Πατρών,
4)Απόστολος Παπαθεοδώρου του Ανδρέα στο Εφετείο Ανατολ. Κρήτης
5)Νικόλαος Τσάκος του Γεωργίου στο Εφετείο Θεσσαλονίκης,
6)Σάββας Κυριακίδης του Αντωνίου στο Εφετείο Δωδεκανήσου,
7)Αρετή Παπαδιά του Ευαγγέλου στο Εφετείο Αθηνών,
8)Θεόδωρος Τζανάκης του Πολυχρόνη στο Εφετείο Αθηνών,
9)Δημήτριος Μόκκας του Αθανασίου στο Εφετείο Αθηνών,
10)Μαρία Γκανιάτσου του Κωνσταντίνου στο Εφετείο Αθηνών,
11)Θεόδωρος Σπηλιάδης του Σπυρίδωνος στο Εφετείο Αθηνών,
12)Βασίλειος Μπάσης του Γεωργίου στο Εφετείο Θεσσαλονίκης,
13)Μαρία Ταγκαλάκη του Παναγιώτη στο Εφετείο Αθηνών,
14)Φίλιππος Μανώλαρος του Αλεξάνδρου στο Εφετείο Βορείου Αιγαίου,
15)Χρυσούλα Χαλιαμούρδα του Χρήστου στο Εφετείο Θράκης,
16)Μαρία Τζανακάκη του Σαράντου στο Εφετείο Αθηνών,
17)Μαρία Παπασωτηρίου του Βασιλείου στο Εφετείο Αθηνών,
18)Νικόλαος Πιπιλίγκας του Σπυρίδωνος στο Εφετείο Θεσσαλονίκης,
19)Γεώργιος Αποστολάκης του Στεφάνου στο Εφετείο Θεσσαλονίκης,
20)Παρασκευή Μεντζελοπούλου του Γερασίμου στο Εφετείο Πατρών,
21)Ερωτόκριτος Ερωτοκρίτου του Στυλιανού στο Εφετείο Ναυπλίου,
22) Παρασκευή Ψυχογιού του Γεωργίου στο Εφετείο Θεσσαλονίκης και
23)Κωνσταντίνος Πιτταράς του Νικηφόρου στο Εφετείο Θράκης.
Ε)Μετατίθεται στην Εισαγγελία Εφετών Αθηνών ο Εισαγγελέας
Εφετών Κρήτης Μιχαήλ Δεληγιάννης του Χαραλάμπους.
ΣΤ)Τοποθετούνται οι νεοπροαχθέντες Εισαγγελείς Εφετών ως
εξής:
1)Λεωνίδας Λαζαράκος του Κωνσταντίνου στην Εισαγγελία
Εφετών Αθηνών,
2)Ιωάννης Προβατάρης του Χρήστου στην Εισαγγελία Εφετών
Κρήτης,
3)Ιωάννης Αγγελής του Εμμανουήλ στην Εισαγγελία Εφετών
Αθηνών,
4)Γεώργιος Σιώπης του Εμμανουήλ στην Εισαγγελία Εφετών
Αθηνών,
5)Βασίλειος Χαλντούπης του Νικολάου στην Εισαγγελία Εφετών
Αθηνών.

Ανώτατο Ενδεκαμελές Δικαστικό Συμβούλιο – Συνεδρίαση της 25ης Ιουνίου 2012

ΑΝΩΤΑΤΟ ΕΝΔΕΚΑΜΕΛΕΣ ΔΙΚΑΣΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ της 25ης ΙΟΥΝΙΟΥ 2012

Α)Αναδιορίζεται ο τέως Εφέτης Θωμάς Παπαδόπουλος.
Β)Προάγονται στο βαθμό του εφέτη οι Πρόεδροι Πρωτοδικών:
1)Πειραιώς, Ηλίας Γιαρένης του Αριστείδη,
2)Αθηνών, Ελένη Θεοδωρακοπούλου του Γεωργίου,
3)Αθηνών, Διονυσία Νίκα του Αθανασίου,
4)Χαλκίδας, Αντώνιος Γομάτος του Κωνσταντίνου,
5)Αθηνών, Δέσποινα Βασιλοδημητράκη του Μιχαήλ,
6)Γιαννιτσών, Κωνσταντίνος Σιδηρόπουλος του Δημητρίου,
7)Κιλκίς, Αναστασία Ανθοπούλου του Θεοδώρου,
8)Αθηνών, Παναγιώτης Φιλόπουλος του Αθανασίου,
9)Κοζάνης, Ελένη Ασημακοπούλου του Αντωνίου,
10)Θεσσαλονίκης, Ιουλία Αργυροπούλου του Γεωργίου,
11)Θεσσαλονίκης, Νικολέττα Παναγιωτίδου του Τηλέμαχου,
12)Αθηνών, Θεοφανώ Κουτσουμπέλα του Μιχαήλ,
13)Θεσσαλονίκης, Ιωάννης Πανούσης του Νικολάου,
14)Αθηνών, Παρασκευή Γρίβα του Δημητρίου,
15)Τρίπολης, Θεοδώρα Σταυράκου του Ιωάννου,
16)Αθηνών, Στυλιανός Κακαβιάς του Νικολάου,
17)Θεσσαλονίκης, Μαργαρίτα Νικάκη του Ιωάννου,
18)Αθηνών, Κωνσταντίνος Γιαννακόπουλος του Ηρακλή,
19)Ηρακλείου, Αικατερίνη Παπαδάκη του Θεμιστοκλή,
20)Αθηνών, Αριστέα Τσαμαδιά του Κωνσταντίνου,
21)Αθηνών, Μαρία Κωττάκη του Κωνσταντίνου,
22)Θεσσαλονίκης, Δήμητρα Σωτηριάδου του Ηλία,
23)Αθηνών, Γεώργιος Μικρούδης του Δημητρίου,
24)Τρικάλων, Ευαγγελία Γίτση του Δημητρίου,
25)Αθηνών, Αθανάσιος Νικολόπουλος του Δημητρίου,
26)Αθηνών, Ελένη-Παναγιώτα Λεβεντέλη του Βλασίου,
27)Αθηνών, Μαρία Τατσέλου του Αλεξάνδρου,
28)Αθηνών, Μόσχα Πολέμη του Δημητρίου,
29)Αθηνών, Ειρήνη Νικολάου του Αγγέλου και
30)Θεσσαλονίκης, Παναγιώτης Μπολτέτσος του Κωνσταντίνου.
——————

Ανώτατο Ενδεκαμελές Δικαστικό Συμβούλιο – Συνεδρίαση της 27ης Ιουνίου 2012

ΑΝΩΤΑΤΟ ΕΝΔΕΚΑΜΕΛΕΣ ΔΙΚΑΣΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ της 27ης ΙΟΥΝΙΟΥ 2012

Α)Μετατίθενται οι παρακάτω Αντεισαγγελείς Εφετών ως εξής:
Στην Εισαγγελία Εφετών Αθηνών
1)Ευβοίας, Αικατερίνη Ψύρη του Γεωργίου
2)Πατρών. Ουρανία Σταθέα του Γεωργίου
Στην Εισαγγελία Εφετών Θεσσαλονίκης
1)Λάρισας, Αναστάσιος Σκάρας του Κωνσταντίνου
2)Θράκης, Λεωνίδας Νικολόπουλος του Θωμά
3)Θράκης, Ολυμπία Παπακώστα-Γάκη του Γεωργίου
Στην Εισαγγελία Εφετών Θράκης
1)Θεσσαλονίκης, Γεώργιος Σκιαδαρέσης του Διονυσίου
2)Πειραιά, Δημήτριος Μητρουλιάς του Γεωργίου
3)Δωδεκανήσου, Γεώργιος Καντζίδης του Θεοδώρου
Στην Εισαγγελία Εφετών Λαμίας
Πειραιά, Ελένη Κοντακτσή του Ίωνα
Στην Εισαγγελία Εφετών Λάρισας
Λαμίας, Γεώργιος Κοσμίδης του Νικολάου
Στην Εισαγγελία Εφετών Πατρών
Κρήτης, Βασιλική Χριστούλη του Αθανασίου
Στην Εισαγγελία Εφετών Πειραιά
1)Ναυπλίου, Μαρία Τρούπη του Θεοδώρου
2)Βορείου Αιγαίου, Γεώργιος Τσιρώνης του Ανδρέα
Στην Εισαγγελία Εφετών Ναυπλίου
Αθηνών, Δημήτριος Σαββαΐδης του Νικόδημου
Β)Τοποθετούνται οι νεοπροαχθέντες Αντεισαγγελείς Εφετών ως
εξής:
1) Ανδρέας Καραφλός του Ιωάννη στην Εισαγγελία Εφετών Αθηνών
2) Σταματίνα Περιμένη του Νικολάου στην Εισαγγελία Εφετών Πειραιά
3) Οδυσσέας Τσορμπατζόγλου του Σωκράτη στην Εισαγγελία Εφετών
Πειραιά
4)Ευσεβία Κορμηκιάρη του Δημητρίου στην Εισαγγελία Εφετών
Κρήτης
5)Ελένη Σκεπαρνιά του Ανδρέα στην Εισαγγελία Εφετών Αθηνών
6)Σταύρος Μπατουδάκης του Γεωργίου στην Εισαγγελία Εφετών
Ευβοίας
7)Ευστράτιος Παπαθανασόπουλος του Παναγιώτη στην Εισαγγελία
Εφετών Δωδεκανήσου
8)Παναγιώτης Καψιμάλης του Γεωργίου στην Εισαγγελία Εφετών
Βορείου Αιγαίου
Γ)Μετατίθενται οι παρακάτω Εισαγγελείς Πρωτοδικών ως εξής:
Στην Εισαγγελία Πρωτοδικών Αγρινίου
Ζακύνθου, Ιωάννης Χατζόγλου του Σωτηρίου.
Στην Εισαγγελία Πρωτοδικών Αθηνών
1)Κυπαρισσίας, Ιωάννα Τσάλη του Νικολάου,
2)Πατρών, Καλλιόπη Θεολογίτου του Λεωνίδα,
3)Κω, Κωνσταντίνα Πέτροβα του Αναστασίου,
4)Ηρακλείου, Σταυρούλα Στεφανάτου του Στυλιανού,
5)Μεσολογγίου, Αικατερίνη Δημητριάδη του Γεωργίου,
6)Χαλκίδας, Σωτηρία Παπαγεωργακοπούλου του Κωνσταντίνου,
7)Άμφισσας, Σπυρίδων Παππάς του Αθανασίου.
Στην Εισαγγελία Πρωτοδικών Ηρακλείου
Λασιθίου, Μαρία Πολιτάκη του Νικολάου.
Στην Εισαγγελία Πρωτοδικών Ιωαννίνων
Άρτας, Μαρία Γαζή του Χρήστου.
Στην Εισαγγελία Πρωτοδικών Κορίνθου
Αθηνών, Ευγενία Αυλίδου του Κωνσταντίνου.
Στην Εισαγγελία Πρωτοδικών Λάρισας
Αγρινίου, Ιωάννης Μαγκούτας του Παναγιώτη.
Στην Εισαγγελία Πρωτοδικών Λιβαδειάς
Αθηνών, Αικατερίνη Ρουμπή του Θεμιστοκλή.
Στην Εισαγγελία Πρωτοδικών Μεσολογγίου
Ιωαννίνων, Ευστάθιος Βεργώνης του Κωνσταντίνου.
Στην Εισαγγελία Πρωτοδικών Πατρών
Αθηνών, Ανθούλα Μπούμπα του Μιχαήλ,
Στην Εισαγγελία Πρωτοδικών Χαλκίδας
Πατρών, Αλεξάνδρα Κοσμά του Ανδρέα.
Δ)Τοποθετούνται οι νεοπροαχθέντες Εισαγγελείς Πρωτοδικών
ως εξής:
1)Μαρία Κοντόγγονα του Γεωργίου στην Εισαγγελία Πρωτοδικών
Λασιθίου,
2)Ευθυμία Σωτηροπούλου του Ζήση στην Εισαγγελία Πρωτοδικών
Αθηνών,
3)Ιωάννης Δραγάτσης του Ευθυμίου στην Εισαγγελία Πρωτοδικών
Αθηνών,
4)Γεώργιος Πετειναρέλης του Νικολάου στην Εισαγγελία Πρωτοδικών
Πατρών,
5)Ευφροσύνη Παναγιωτοπούλου του Νικολάου στην Εισαγγελία
Πρωτοδικών Ζακύνθου,
6)Στυλιανός Γαλιατσάτος του Ηλία στην Εισαγγελία Πρωτοδικών
Άμφισσας,
7)Ιωάννης Παπαδάκης του Κωνσταντίνου στην Εισαγγελία
Πρωτοδικών Άρτας,
8)Σοφία Γκουγκουλιάνα του Αθανασίου στην Εισαγγελία Πρωτοδικών
Κυπαρισσίας και
9)Παναγιώτα Βαρσάμου του Νικολάου στην Εισαγγελία Πρωτοδικών
Κω.
Ε)Προάγονται στο βαθμό του προέδρου πρωτοδικών οι
παρακάτω Πρωτοδίκες:
1)Αθηνών, Κωνσταντίνα Κωτσοπούλου του Βασιλείου,
2)Θεσσαλονίκης, Παρασκευή Φωστηρίδου του Θεοδώρου,
3)Αθηνών, Κυριακή Γαλλιού του Αθανασίου,
4)Κυπαρισσίας, Αγγελική Καγιούλη του Νικολάου,
5)Θεσσαλονίκης, Άννα Κουσιοπούλου του Δημητρίου,
6)Θεσσαλονίκης, Ολυμπία Κορέα του Κωνσταντίνου,
7)Θεσσαλονίκης, Μαγδαληνή Φαχουρίδου του Θεοφύλακτου,
8)Θεσσαλονίκης, Μαλαματή Πετκανά του Νικολάου,
9)Αθηνών, Χαρίκλεια Ζώη του Παναγιώτη,
10)Θεσσαλονίκης, Αντωνία Βαρελά του Κενέλλου,
11)Αθηνών, Ειρήνη Κατινιώτη του Αντωνίου,
12)Αθηνών, Μαρία Βλάχου του Κωνσταντίνου,
13)Θεσσαλονίκης, Σωτήριος Μπακαΐμης του Αριστείδη,
14)Πειραιώς, Πηγή Τονιόλου του Νικολάου,
15)Θεσσαλονίκης, Αλεξάνδρα Πολύζου, του Γεωργίου,
16)Αθηνών, Θεοδούλη Οικονόμου του Αντωνίου,
17)Αθηνών, Δημήτριος Σκουτέρης του Κωνσταντίνου,
18)Θεσσαλονίκης, Δέσποινα Ευκαρπίδου του Παύλου,
19)Αθηνών, Αικατερίνη Μυλωνά του Σπυρίδωνος,
20)Ξάνθης, Μαρία Ζαχαριάδου του Αναστασίου,
21)Πειραιώς, Αικατερίνη Παπαγιάννη του Θωμά-Κυριάκου,
22)Θεσσαλονίκης, Τριανταφυλλιά Αλέγρα του Γεωργίου,
23)Χανίων, Αντωνία Μπαχαντάκη του Βασιλείου,
24)Θεσσαλονίκης, Ιωάννα Ζάσκα του Δημητρίου,
25)Αθηνών, Γεωργία Γκίκα του Θεοδώρου,
26)Πειραιώς, Χρυσούλα Δημητριάδου του Θεοδώρου,
27)Ξάνθης, Σοφία Πλατάκη του Εμμανουήλ,
28)Λιβαδειάς, Ευαγγελία Μουστάκα του Αλεξάνδρου,
29)Αθηνών, Κωνσταντίνος Αδαμαντόπουλος του Ιωάννη και
30)Λασιθίου, Ανδρονίκη Αθανασιάδη του Νικολάου.

Ανώτατο Ενδεκαμελές Δικαστικό Συμβούλιο – Συνεδρίαση της 2ας Ιουλίου 2012

ΑΝΩΤΑΤΟ ΕΝΔΕΚΑΜΕΛΕΣ ΔΙΚΑΣΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ της 2ας ΙΟΥΛΙΟΥ 2012

Α)Μετατίθενται οι παρακάτω Εφέτες ως εξής:
Στο Εφετείο Αθηνών
1)Ναυπλίου, Γρηγόριος Κουτσοκώστας του Κωνσταντίνου,
2)Αιγαίου, Μαρία Ψάλτη του Παναγιώτη,
3)Ιωαννίνων, Ιωάννα Κλάπα-Χριστοδουλέα του Αγησιλάου,
4)Θωμάς Παπαδόπουλος του Χρήστου (αναδιορισμός 63/2012)
5)Πειραιώς, Σοφία Δουλκίδου του Νικολάου,
6)Πειραιώς, Νικόλαος Σαλάτας του Χρήστου,
7)Δωδεκανήσου, Μαλαματένια Κουράκου του Γεωργίου,
8)Πειραιά, Μαρία Γιαννακοπούλου του Παναγιώτη,
9)Πατρών, Μαίρη Γκουρογιάννη του Δημοσθένη,
10)Πατρών, Βαΐα Ζαρχανή του Σωτηρίου,
11)Ναυπλίου, Στυλιανή Μπλέτα του Παναγιώτη,
Στο Εφετείο Αιγαίου
Αθηνών, Αργυρή Βογιατζάκη του Γεωργίου,
Στο Εφετείο Ανατολικής Κρήτης
Κρήτης, Νικόλαος Βεργιτσάκης του Θεοφάνη,
Στο Εφετείο Δυτικής Μακεδονίας
1)Θράκης, Κωνσταντίνος Τρανός του Αγγελή,
2)Λάρισας, Απόστολος Ντίτουρας του Ηλία,
Στο Εφετείο Θεσσαλονίκης
1)Δυτικής Μακεδονίας, Αθανασία Φραγκάλα του Άγγελου,
2)Λάρισας, Ουρανία Φωτοπούλου του Ευάγγελου,
Στο Εφετείο Θράκης
Αθηνών, Ωραία Σταυρίδου του Αργυρίου,
Στο Εφετείο Ιωαννίνων
Δυτικής Μακεδονίας, Ευάγγελος Μητσέλος του Θεοδώρου,
Στο Εφετείο Καλαμάτας
Πειραιώς, Βηρσαβεέ Μανιάτη του Σωτηρίου,
Στο Εφετείο Λάρισας
1)Αθηνών, Σπυρίδων Μελάς του Χριστογιάννη,
2)Βορείου Αιγαίου, Ερατώ Κολέση του Κωνσταντίνου,
3)Αθηνών, Ειρήνη Γκορτσίλα του Νικολάου,
4)Κρήτης, Αρχοντούλα Σταυρίδου του Αζαρία,
Στο Εφετείο Πατρών
Ναυπλίου, Παναγιώτα Πασσίση του Αγησιλάου,
Στο Εφετείο Πειραιώς
1)Ευβοίας, Αμαλία Μήλιου-Ζυγούνα του Βασιλείου,
2)Πατρών, Καλλιόπη Πανά του Αριστείδη,
3)Ναυπλίου, Λαμπρινή Σκούμπη-Μαλαχιά του Δημητρίου,
4)Καλαμάτας, Παναγιώτης Χουζούρης του Ηλία,
5)Πατρών, Ζωή Καραχάλιου του Ευαγγέλου,
6)Ανατολικής Κρήτης, Ιωάννα Πέττα-Χριστοπούλου του Χρήστου,
7)Πατρών, Σπυριδούλα Λιάτη του Χρήστου,
8)Κρήτης, Σοφία Λιγνού του Γεωργίου.
Β)Τοποθετούνται οι νεοπροαχθέντες Εφέτες ως εξής:
1)Ηλίας Γιαρένης του Αριστείδη στο Εφετείο Αθηνών,
2)Ελένη Θεοδωρακοπούλου του Γεωργίου στο Εφετείο Αθηνών,
3)Διονυσία Νίκα του Αθανασίου στο Εφετείο Αθηνών,
4)Αντώνιος Γομάτος του Κωνσταντίνου στο Εφετείο Αθηνών,
5)Δέσποινα Βασιλοδημητράκη του Μιχαήλ στο Εφετείο Αθηνών,
6)Κωνσταντίνος Σιδηρόπουλος του Δημητρίου στο Εφετείο Βορείου
Αιγαίου,
7)Αναστασία Ανθοπούλου του Θεοδώρου στο Εφετείο Δωδεκανήσου,
8)Παναγιώτης Φιλόπουλος του Αθανασίου στο Εφετείο Πειραιά,
9)Ελένη Ασημακοπούλου του Αντωνίου στο Εφετείο Αθηνών,
10)Ιουλία Αργυροπούλου του Γεωργίου στο Εφετείο Αθηνών,
11)Νικολέττα Παναγιωτίδου του Τηλέμαχου στο Εφετείο Αθηνών,
12)Θεοφανώ Κουτσουμπέλα του Μιχαήλ στο Εφετείο Αθηνών,
13)Ιωάννης Πανούσης του Νικολάου στο Εφετείο Ευβοίας,
14)Παρασκευή Γρίβα του Δημητρίου στο Εφετείο Αθηνών,
15)Θεοδώρα Σταυράκου του Ιωάννη στο Εφετείο Πατρών,
16)Στυλιανός Κακαβιάς του Νικολάου στο Εφετείο Πειραιά,
17)Μαργαρίτα Νικάκη του Ιωάννη στο Εφετείο Πατρών,
18)Κωνσταντίνος Γιαννακόπουλος του Ηρακλή στο Εφετείο Πειραιά,
19)Αικατερίνη Παπαδάκη του Θεμιστοκλή στο Εφετείο Κρήτης,
20)Αριστέα Τσαμαδιά του Κωνσταντίνου στο Εφετείο Πειραιά,
21)Μαρία Κωττάκη του Κωνσταντίνου στο Εφετείο Πειραιά,
22)Δήμητρα Σωτηριάδου του Ηλία στο Εφετείο Πατρών,
23)Γεώργιος Μικρούδης του Δημητρίου στο Εφετείο Ναυπλίου,
24)Ευαγγελία Γίτση του Δημητρίου στο Εφετείο Κρήτης,
25)Αθανάσιος Νικολόπουλος του Δημητρίου στο Εφετείο Ναυπλίου,
26)Ελένη-Παναγιώτα Λεβεντέλη του Βλασίου στο Εφετείο Πατρών,
27)Μαρία Τατσέλου του Αλεξάνδρου στο Εφετείο Αθηνών,
28)Μόσχα Πολέμη του Δημητρίου στο Εφετείο Ναυπλίου,
29)Ειρήνη Νικολάου του Αγγέλου στο Εφετείο Ναυπλίου και
30)Παναγιώτης Μπολτέτσος του Κωνσταντίνου στο Εφετείο Κρήτης.
Γ)Μετατίθενται οι παρακάτω Πρόεδροι Πρωτοδικών ως εξής:
Στο Πρωτοδικείο Αθηνών
Ζακύνθου, Χρήστος Ματσκίδης του Δήμου.
Στο Πρωτοδικείο Άμφισσας
Πατρών, Ηλίας Κοντογιάννης του Αριστείδη.
Στο Πρωτοδικείο Βέροιας
Αθηνών, Ευτέρπη Χατζηλαμπρινού του Αιμίλιου.
Στο Πρωτοδικείο Γιαννιτσών
Σερρών, Σοφία Καραγιάννη του Βασιλείου.
Στο Πρωτοδικείο Έδεσσας
Αθηνών, Μαγδαληνή Καραγιάννη του Στεφάνου.
Στο Πρωτοδικείο Ηρακλείου
Ρεθύμνου, Ευαγγελία Ψαράκη του Μιχαήλ.
Στο Πρωτοδικείο Θεσσαλονίκης
1)Αθηνών, Μαρία Σπυρίδου του Αριστοτέλη,
2)Αθηνών, Μαρία Προσφιλίδου του Αποστόλου,
3)Χαλκιδικής, Μαρία Τσιρωνίδου του Κωνσταντίνου,
4)Καβάλας, Μαρία Κουκουδέα του Κοσμά,
5)Αθηνών, Κωνσταντίνος Κουτσογεώργος του Παρμενίωνος,
6)Αθηνών, Ευστρατία Πατσάκογλου του Δημητρίου,
Στο Πρωτοδικείο Καβάλας
1)Μυτιλήνης, Κυριακούδα Σαραντούδα του Βασιλείου,
2)Πρέβεζας, Αρετή Παπαθανασίου του Κωνσταντίνου,
Στο Πρωτοδικείο Κιλκίς
Έδεσσας, Φωτεινή Μήτρακα του Παναγιώτη,
Στο Πρωτοδικείο Κοζάνης
Βέροιας, Μαρία Πετρίδου του Γεωργίου,
Στο Πρωτοδικείο Μυτιλήνης
1)Αθηνών, Γεωργία Στεφανίδου του Χαράλαμπου,
2)Αθηνών, Στυλιανή Σπυριδωνίδου του Δημητρίου,
Στο Πρωτοδικείο Πειραιώς
Χαλκίδας, Δωροθέα Νικάνδρου του Ιωάννη,
Στο Πρωτοδικείο Πρέβεζας
Κέρκυρας, Ευμορφίλη Παπαδοπούλου του Ηλία,
Στο Πρωτοδικείο Ρεθύμνου
Χανίων, Κωνσταντίνος Ασημακόπουλος του Δημητρίου,
Στο Πρωτοδικείο Σάμου
Αθηνών, Ευαγγελία Μπάλλα του Κωνσταντίνου,
Στο Πρωτοδικείο Σερρών
Μυτιλήνης, Δημοσθένης Στίγγας του Νικολάου,
Στο Πρωτοδικείο Τρικάλων
Άμφισσας, Σταματία Τρικκαλίδη του Ιωάννη,
Στο Πρωτοδικείο Τρίπολης
Ηλείας, Βασιλική Ταφύλη του Κωνσταντίνου,
Στο Πρωτοδικείο Χαλκίδας
1)Αθηνών, Κωνσταντίνος Σαργιώτης του Ηλία,
2)Αθηνών, Κωνσταντίνα Σπηλιωτοπούλου του Γεωργίου,
Στο Πρωτοδικείο Χαλκιδικής
Καβάλας, Ελένη Παρπούλα του Σωτηρίου,
Στο Πρωτοδικείο Χανίων
Σάμου, Μαρία Μπαντουβά του Ιωάννη.
Δ)Τοποθετούνται οι νεοπροαχθέντες Πρόεδροι Πρωτοδικών ως εξής:
1)Κωνσταντίνα Κωτσοπούλου του Βασιλείου στο Πρωτοδικείο
Αθηνών,
2)Παρασκευή Φωστηρίδου του Θεοδώρου στο Πρωτοδικείο Αθηνών,
3)Κυριακή Γαλλιού του Αθανασίου στο Πρωτοδικείο Αθηνών,
4)Αγγελική Καγιούλη του Νικολάου στο Πρωτοδικείο Πατρών,
5)Άννα Κουσιοπούλου του Δημητρίου στο Πρωτοδικείο Αθηνών,
6)Ολυμπία Κορέα του Κωνσταντίνου στο Πρωτοδικείο Αθηνών,
7) Μαγδαληνή Φαχουρίδου του Θεοφύλακτου στο Πρωτοδικείο
Αθηνών,
8)Μαλαματή Πετκανά του Νικολάου στο Πρωτοδικείο Αθηνών,
9)Χαρίκλεια Ζώη του Παναγιώτη στο Πρωτοδικείο Αθηνών,
10)Αντωνία Βαρελά του Κανέλλου στο Πρωτοδικείο Κέρκυρας,
11)Ειρήνη Κατινιώτη του Αντωνίου στο Πρωτοδικείο Αθηνών,
12)Μαρία Βλάχου του Κωνσταντίνου στο Πρωτοδικείο Αθηνών,
13)Σωτήριος Μπακαΐμης του Αριστείδη στο Πρωτοδικείο Αθηνών,
14)Πηγή Τονιόλου του Νικολάου στο Πρωτοδικείο Αθηνών στο
Πρωτοδικείο Αθηνών,
15)Αλεξάνδρα Πολύζου, του Γεωργίου στο Πρωτοδικείο Αθηνών,
16)Θεοδούλη Οικονόμου του Αντωνίου στο Πρωτοδικείο Αθηνών,
17)Δημήτριος Σκουτέρης του Κωνσταντίνου στο Πρωτοδικείο Αθηνών,
18)Δέσποινα Ευκαρπίδου του Παύλου στο Πρωτοδικείο Αθηνών,
19)Αικατερίνη Μυλωνά του Σπυρίδωνος στο Πρωτοδικείο Αθηνών,
20)Μαρία Ζαχαριάδου του Αναστασίου στο Πρωτοδικείο Αθηνών,
21)Αικατερίνη Παπαγιάννη του Θωμά-Κυριάκου στο Πρωτοδικείο
Αθηνών,
22)Τριανταφυλλιά Αλέγρα του Γεωργίου στο Πρωτοδικείο Αθηνών,
23)Αντωνία Μπαχαντάκη του Βασιλείου στο Πρωτοδικείο Αθηνών,
24)Ιωάννα Ζάσκα του Δημητρίου στο Πρωτοδικείο Αθηνών,
25)Γεωργία Γκίκα του Θεοδώρου στο Πρωτοδικείο Αθηνών,
26)Χρυσούλα Δημητριάδου του Θεοδώρου στο Πρωτοδικείο Ηλείας,
27)Σοφία Πλατάκη του Εμμανουήλ στο Πρωτοδικείο Αθηνών,
28)Ευαγγελία Μουστάκα του Αλεξάνδρου στο Πρωτοδικείο Αθηνών,
29)Κωνσταντίνος Αδαμαντόπουλος του Ιωάννη στο Πρωτοδικείο
Αθηνών και
30)Ανδρονίκη Αθανασιάδη του Νικολάου στο Πρωτοδικείο Ζακύνθου.
Ε)Μετατίθενται οι παρακάτω Πρωτοδίκες ως εξής:
Στο Πρωτοδικείο Αθηνών
1)Θεσσαλονίκης, Κωνσταντίνος Βουλγαρίδης του Αριστείδη,
2)Θεσσαλονίκης, Χαράλαμπος Σεβαστίδης του Θεμιστοκλή,
3)Κορίνθου, Κωνσταντία Κιούση του Αθανασίου,
4)Κορίνθου, Παναγιώτα Μαντή του Δημητρίου,
5)Χίου, Ελένη Μπέλου του Δημητρίου,
6)Χαλκίδας, Χριστίνα Κοκορέλια του Αναστασίου,
7)Πατρών, Αντωνία Κοντογεωργάκη του Γεωργίου,
8)Ναυπλίου, Μαγδαληνή Σακέτου του Γεωργίου,
9)Ναυπλίου, Νικόλαος Ντόβας του Χρήστου,
10)Τρίπολης, Μανουέλα Παντελιά του Χαράλαμπου,
11)Χαλκίδας, Φωτεινή Αναστασάκου του Γεωργίου,
12)Σπάρτης, Ευτυχία Μπελενιώτη του Νικολάου,
13)Χαλκίδας, Θεοδώρα Τραϊανίδου του Γρηγορίου,
Στο Πρωτοδικείο Αιγίου
Ρόδου, Αικατερίνη Ματθιουδάκη του Δημητρίου,
Στο Πρωτοδικείο Αλεξανδρούπολης
1)Κέρκυρας, Γεώργιος Σαφούρης του Ζήση,
2)Ζακύνθου, Σμαρούλα Χατζηαθανασίου του Αθανασίου,
Στο Πρωτοδικείο Άμφισσας
1)Χίου, Δημήτριος Μπαμπαλιούτας του Κωνσταντίνου,
2)Γυθείου, Θωμαή Γιαννέκου του Στεργίου,
Στο Πρωτοδικείο Βέροιας
1)Αθηνών, Φαίδρα Καραγιάννη του Δημητρίου,
2)Μυτιλήνης, Νικόλαος Κατσικέας του Επαμεινώνδα,
3)Ιωαννίνων, Ανδρομάχη Καρακώστα του Αριστοτέλη,
Στο Πρωτοδικείο Ηλείας
Ζακύνθου, Ιωάννης Μπαντίδης του Σπυρίδωνα,
Στο Πρωτοδικείο Ηρακλείου
1)Κω, Μαρία Κωνσταντινίδου του Κωνσταντίνου,
2)Λασιθίου, Κωνσταντίνα Καραμπογιά του Ιωάννη,
Στο Πρωτοδικείο Θεσσαλονίκης
1)Κοζάνης, Αικατερίνη Λούδη του Δημητρίου,
2)Λάρισας, Ευθαλία Λύτρα του Θεοδώρου,
3)Χαλκιδικής, Αποστολία Τσιαλάνη του Πέτρου,
4)Κιλκίς, Μαρία Δημητρίου του Προδρόμου,
5)Βέροιας, Άννα Πίλλη του Ιωάννη,
6)Σερρών, Αθηνά Κουμούρη του Ιωάννη,
7)Κιλκίς, Φίλιππος Τσιώτας του Στεργίου,
8)Βέροιας, Ευανθία Αντωνάκη του Νικολάου,
Στο Πρωτοδικείο Θηβών
1)Καλαμάτας, Σοφία Φαρασοπούλου του Αντωνίου,
2)Πατρών, Μαρία Πίννα του Σπυρίδωνος,
Στο Πρωτοδικείο Ιωαννίνων
Νάξου, Δέσποινα Σκαρλάτου του Πέτρου,
Στο Πρωτοδικείο Καβάλας
Ορεστιάδας, Μαρία Καράπα του Ιωάννη,
Στο Πρωτοδικείο Καλαμάτας
1)Ηρακλείου, Ελευθέριος Παΐσιος του Νικολάου,
2)Χίου, Μιχαήλ Τζεμπελίκος του Δημητρίου,
Στο Πρωτοδικείο Καστοριάς
Λαμίας, Ολυμπία Αμελαδιώτη του Γεωργίου,
Στο Πρωτοδικείο Κατερίνης
Χαλκιδικής, Αντωνία Κορφιάτη του Νικολάου,
Στο Πρωτοδικείο Κερκύρας
1)Ναυπλίου, Μαρία Μαζιώτη του Γεωργίου,
2)Ζακύνθου, Φώτιος Σιβρίδης του Αλεξάνδρου,
Στο Πρωτοδικείο Κιλκίς
1)Βέροιας, Στέλλα Νακοπούλου του Γεωργίου,
2)Χαλκιδικής, Σπυρίδων Παπαζαχαρής του Γεωργίου,
3)Σερρών, Ιωάννης Πάλλας του Δημητρίου,
Στο Πρωτοδικείο Κοζάνης
Καστοριάς, Ελισάβετ Λαφάρα του Δημητρίου
Στο Πρωτοδικείο Κορίνθου
1)Χαλκίδας, Ευδοξία Πιστιόλα του Λεωνίδα,
2)Αθηνών, Γεώργιος Κασίμης του Παναγιώτη,
Στο Πρωτοδικείο Κυπαρισσίας
1)Ηλείας, Μαρία Κριτσινέλια του Βασιλείου,
2)Καλαμάτας, Χαράλαμπος Παππάς του Θεοδώρου,
Στο Πρωτοδικείο Λαμίας
1)Άμφισσας, Καλλιόπη Λαδιά του Σωτηρίου,
2)Αγρινίου, Πολυξένη Παντοπούλου του Αλεξάνδρου,
Στο Πρωτοδικείο Λασιθίου
Χανίων, Κωνσταντίνος Χατζηϊωαννίδης του Γεωργίου,
Στο Πρωτοδικείο Λιβαδειάς
Αθηνών, Διονύσιος Ρεπούσης του Χαράλαμπου,
Στο Πρωτοδικείο Μυτιλήνης
Κω, Δημήτριος Παχάκης του Ιωάννη,
Στο Πρωτοδικείο Ναυπλίου
1)Σπάρτης, Αικατερίνη Πετροπούλου του Αθανασίου,
2)Σπάρτης, Ευγενία Τσαπόγα του Κωνσταντίνου,
3)Ρεθύμνου, Βασιλική Κατσά του Ευσταθίου,
Στο Πρωτοδικείο Ξάνθης
Ροδόπης, Αδαμαντία Κρόκου του Χαράλαμπου,
Στο Πρωτοδικείο Πατρών
1)Αιγίου, Ελένη Ταπεινού του Αριστείδη,
2)Ηλείας, Ανθή Κίτσου του Ανδρέα,
Στο Πρωτοδικείο Πειραιά
1)Θηβών, Αικατερίνη Κουλούρη του Γεωργίου,
2)Θηβών, Ευδοκία Κουμούτσου του Χαράλαμπου,
3)Άμφισσας, Γεώργιος Σερετίδης του Δημητρίου,
Στο Πρωτοδικείο Πρέβεζας
Κέρκυρας, Αλέξανδρος Βασιλόπουλος του Ζήση,
Στο Πρωτοδικείο Ρεθύμνου
Ηρακλείου, Στυλιανός Κυριακογιαννάκης του Ιωάννη,
Στο Πρωτοδικείο Ροδόπης
1)Ορεστιάδας, Χρήστος Θεοδωρίδης του Θεοδώρου,
2)Ορεστιάδας, Νικόλαος Κασμερίδης του Γεωργίου,
3)Αλεξανδρούπολης, Άρτεμις Δάφκα του Δημητρίου,
Στο Πρωτοδικείο Σερρών
1)Αλεξανδρούπολης, Αλεξάνδρα Μπατσάρα του Θωμά,
2)Πρέβεζας, Αικατερίνη Κεραμιδά του Δημητρίου,
Στο Πρωτοδικείο Τρίπολης
Νάξου, Θωμάς Παπαδογρηγοράκος του Ηλία,
Στο Πρωτοδικείο Χαλκίδας
1)Λαμίας, Ελένη Καραγιάννη του Γεωργίου,
2)Κυπαρισσίας, Αρετή Δημητρακοπούλου του Διονυσίου,
3)Ρεθύμνου, Χριστίνα Ρούτη του Παύλου,
4)Αμαλιάδας, Ελισσάβετ Σπυροπούλου του Νικολάου,
Στο Πρωτοδικείο Χαλκιδικής
1)Ροδόπης, Μαρία Κορυφίδου του Ερμοφίλου,
2)Ροδόπης, Ελένη Αντωνοπούλου του Δημητρίου,
3)Καβάλας, Ευαγγελία Καπετανοπούλου του Κωνσταντίνου,
Στο Πρωτοδικείο Χανίων
Ρεθύμνου, Δήμητρα Μάντζαρη του Νικολάου.
ΣΤ)Τοποθετούνται οι νεοπροαχθέντες Πρωτοδίκες ως εξής:
1)Σπυρίδων Καποδίστριας του Νικολάου στο Πρωτοδικείο Ηλείας,
2)Πολυξένη Δεβλιώτη του Δημητρίου στο Πρωτοδικείο Ορεστιάδας,
3)Ουρανία Σιώζου του Κωνσταντίνου στο Πρωτοδικείο Αμαλιάδας,
4)Αικατερίνη Δαρδανελιώτη του Γεωργίου στο Πρωτοδικείο
Ορεστιάδας,
5)Κωνσταντίνα Λουκαδάκου του Λουκά στο Πρωτοδικείο Σπάρτης,
6)Σωτηρία Ψυράκη του Γεωργίου στο Πρωτοδικείο Ορεστιάδας,
7)Θεόδωρος Σταματόπουλος του Δημητρίου στο Πρωτοδικείο Χανίων,
8)Κωνσταντίνος Βελιάνης του Αστερίου στο Πρωτοδικείο Ρεθύμνου,
9)Δημήτριος Νικητόπουλος του Νικολάου στο Πρωτοδικείο Σπάρτης,
10) Ουρανία Ζυγογιάννη του Ελευθερίου στο Πρωτοδικείο Ζακύνθου,
11)Ελένη Μέγα του Νικολάου στο Πρωτοδικείο Αγρινίου,
12)Νικόλαος Χατζημαρούλης του Κυριάκου στο Πρωτοδικείο Χίου,
13)Κωνσταντίνα Νικολοπούλου του Παύλου στο Πρωτοδικείο Γυθείου,
14)Ανδρέας Αθανασίου του Ευαγγέλου στο Πρωτοδικείο Ρόδου,
15)Κύριλλος Σιάτρας του Αθανασίου στο Πρωτοδικείο Νάξου,
16)Ειρήνη Φραγκιαδάκη του Μιχαήλ στο Πρωτοδικείο Σπάρτης,
17)Ελένη Μπαντή του Αποστόλου στο Πρωτοδικείο Ζακύνθου,
18)Μαρία Σπυριδάκη του Κωνσταντίνου στο Πρωτοδικείο Ρεθύμνου,
19)Αντιγόνη Σταμολέκα του Νικολάου στο Πρωτοδικείο Κω,
20)Παναγιώτα Σπανού του Ευσταθίου στο Πρωτοδικείο Ζακύνθου,
21)Μάρθα Τσαπράλη του Αναστασίου στο Πρωτοδικείο Χίου,
22)Κωνσταντίνα Υφαντή του Ανδρέα στο Πρωτοδικείο Χίου,
23)Γεωργία Κουμανάκου του Ηλία στο Πρωτοδικείο Κω,
24)Ουρανία Ταπεινοπούλου του Αιμίλιου στο Πρωτοδικείο Νάξου.
Ζ)Τοποθετούνται οι απόφοιτοι Σχολής Δικαστών σε θέσεις
παρέδρων πρωτοδικείου ως εξής:
1) Αικατερίνη Μωραΐτη του Γερασίμου στο Πρωτοδικείο Αθηνών,
2)Μαρία Σκολαρίκη του Σταματίου στο Πρωτοδικείο Αθηνών,
3) Ευαγγελία Γόγολου του Σπυρίδωνος στο Πρωτοδικείο Αθηνών,
4) Μαρία Θεοδωρίδου του Κωνσταντίνου στο Πρωτοδικείο Αθηνών,
5)Γεώργιος Κακαμανούδης του Μιχαήλ στο Πρωτοδικείο
Θεσσαλονίκης,
6)Παναγιώτα Αποστόλου του Νικολάου στο Πρωτοδικείο
Θεσσαλονίκης,
7)Σταύρος Χαριτίδης του Ευθυμίου στο Πρωτοδικείο Θεσσαλονίκης,
8)Μαγδαληνή Ηλιοπούλου του Παναγιώτη στο Πρωτοδικείο
Θεσσαλονίκης,
9)Ευτυχία Καραβασίλη του Δημητρίου στο Πρωτοδικείο Αθηνών,
10)Αμαλία Μάρκου του Αντωνίου στο Πρωτοδικείο Αθηνών,
11)Αγορίτσα Μπαταβάνη του Παναγιώτη στο Πρωτοδικείο
Θεσσαλονίκης,
12)Κωνσταντίνος Παπαστεργίου του Δημητρίου στο Πρωτοδικείο
Θεσσαλονίκης,
13)Ευσταθία Πιερρουτσάκου του Δημητρίου στο Πρωτοδικείο Αθηνών,
14)Αλεξάνδρα Παπαχρίστου του Δημητρίου στο Πρωτοδικείο
Θεσσαλονίκης,
15)Ιωάννης Ιωαννίδης του Φιλίππου στο Πρωτοδικείο Θεσσαλονίκης,
16)Ειρήνη Κουτρουμπή του Περικλή στο Πρωτοδικείο Αθηνών,
17) Αλεξάνδρα Τράκα του Σωτηρίου στο Πρωτοδικείο Θεσσαλονίκης,
18)Πάρης Ζαρμποζάννης του Δημητρίου στο Πρωτοδικείο Αθηνών,
19)Μελπομένη Μαραγκουδάκη του Εμμανουήλ στο Πρωτοδικείο
Αθηνών,
20)Απόστολος Ρίζος του Γεωργίου στο Πρωτοδικείο Θεσσαλονίκης,
21)Μαρία Οικονομάκη του Κωνσταντίνου στο Πρωτοδικείο Έδεσσας,
22)Ελένη Παπαδοπούλου του Ταξιάρχη στο Πρωτοδικείο Κιλκίς,
23)Σμαράγδα Τασούλη του Αναστασίου στο Πρωτοδικείο Αθηνών,
24)Άννα Καλαφάτη του Μιχαήλ στο Πρωτοδικείο Ηρακλείου,
25)Μαρίνα Μπαμπανάρα του Γεωργίου στο Πρωτοδικείο Ξάνθης,
26)Νεκταρία Ξελυσσακτή του Κωνσταντίνου στο Πρωτοδικείο Αθηνών,
27)Γαρυφαλλιά Τσιλούνη του Ιωάννη στο Πρωτοδικείο Αθηνών,
28)Βασιλική Παπαγιάννη του Αχιλλέα στο Πρωτοδικείο Αθηνών,
29)Αικατερίνη Ζουμπουλάκη του Γεωργίου στο Πρωτοδικείο Αθηνών,
30)Ιωάννης Σιμιτσής του Αθανασίου στο Πρωτοδικείο Αθηνών,
31)Χρυσάνθη Τσιρώνη του Χρήστου στο Πρωτοδικείο Κοζάνης,
32)Σοφία Χατζημανωλάκη του Κωνσταντίνου στο Πρωτοδικείο
Αθηνών,
33)Χρυσούλα Ορφανού του Γεωργίου στο Πρωτοδικείο Αθηνών,
34)Μαρία-Ζωή Σαραντοπούλου του Γεωργίου στο Πρωτοδικείο
Πειραιώς,
35)Στυλιανός Κασωτάκης του Φιλίππου στο Πρωτοδικείο Πειραιώς,
36)Μαρία Βάσσιου του Παναγιώτου στο Πρωτοδικείο Πειραιώς,
37)Ιωάννα Σουφλιά του Χρήστου στο Πρωτοδικείο Λαμίας,
38)Μαρία Αθανασιάδου του Γεωργίου στο Πρωτοδικείο Ευρυτανίας,
39)Αικατερίνη Συμεωνίδου του Νικολάου στο Πρωτοδικείο Πειραιώς,
40)Αναστασία Παπαδοπούλου του Σπυρίδωνος στο Πρωτοδικείο
Λασιθίου,
41)Αντιγόνη Χρήστου του Παναγιώτη στο Πρωτοδικείο Κορίνθου,
42)Καλλιρρόη Γωνιωτάκη του Σπυρίδωνος στο Πρωτοδικείο Πατρών,
43)Μαρία Τσακίρη του Λεωνίδα στο Πρωτοδικείο Γυθείου,
44)Ανατολή Σαλπιγκτίδου του Κωνσταντίνου στο Πρωτοδικείο
Κυπαρισσίας,
45)Ελένη Σούρλα του Αριστείδη στο Πρωτοδικείο Λιβαδειάς,
46)Πέτρος Ιακωβίδης του Νικολάου στο Πρωτοδικείο Μεσολογγίου,
47)Λυδία Σταματοπούλου του Νικολάου στο Πρωτοδικείο Καλαμάτας.
Η)Μετατίθενται οι παρακάτω Αντεισαγγελείς Πρωτοδικών ως
εξής:
Στην Εισαγγελία Πρωτοδικών Αθηνών
1)Κορίνθου, Αντώνιος Παπάζογλου του Κωνσταντίνου
2)Κορίνθου, Γεώργιος Πολυκράτης του Νικολάου
3)Θηβών, Ιωάννης Σέβης του Κωνσταντίνου,
4)Κορίνθου, Ελένη Γυπαράκη του Σταύρου
5)Λαμίας, Σαπφώ Κατσανάκη του Γεωργίου
6)Χαλκίδας, Ιωάννης Τριανταφυλλόπουλος του Ανδρέα
7)Ναυπλίου, Κωνσταντίνα Κοκκόλη του Μιχαήλ
8)Ηλείας, Γεώργιος Καράτσαλος του Θεοδώρου
9)Πατρών, Γεώργιος Λαΐνης του Ιωάννη
Στην Εισαγγελία Πρωτοδικών Αλεξανδρούπολης
Σάμου, Δημήτριος Χατζηδημητρίου του Νικολάου
Στην Εισαγγελία Πρωτοδικών Αμαλιάδας
Πατρών, Πολυξένη Τσούλη του Κωνσταντίνου
Στην Εισαγγελία Πρωτοδικών Βέροιας
Έδεσσας, Ιωάννα Κοσελόγλου του Περικλή
Στην Εισαγγελία Πρωτοδικών Έδεσσας
Λάρισας, Νικόλαος Χατζησιαφαρίκας του Ιωάννη
Στην Εισαγγελία Πρωτοδικών Ηλείας
Αμαλιάδας, Ολυμπία Λαμπροπούλου του Κωνσταντίνου
Στην Εισαγγελία Πρωτοδικών Θεσσαλονίκης
1)Τρικάλων, Ευαγγελία Πούλιου του Παναγιώτη,
2)Χαλκιδικής, Βασιλεία Σαριδάκη του Μιχαήλ,
Στην Εισαγγελία Πρωτοδικών Θηβών
Χαλκίδας, Σοφία Μαντά του Αθανασίου
Στην Εισαγγελία Πρωτοδικών Κατερίνης
Λάρισας, Δήμητρα Τσιαρδακλή του Ευαγγέλου,
Στην Εισαγγελία Πρωτοδικών Κυπαρισσίας
Σπάρτης, Απόστολος Δεληγιάννης του Στεφάνου,
Στην Εισαγγελία Πρωτοδικών Λαμίας
Ζακύνθου, Αρετή Δελόγλου του Θεοχάρη,
Στην Εισαγγελία Πρωτοδικών Λάρισας
1)Ιωαννίνων, Αναστάσιος Κεσίσης του Αθανασίου,
2)Αθηνών, Γεώργιος Νούλης του Στεργίου,
Στην Εισαγγελία Πρωτοδικών Λευκάδας
Κεφαλληνίας, Νικόλαος Κοκαρίδας του Γεωργίου,
Στην Εισαγγελία Πρωτοδικών Πατρών
1)Αθηνών, Δήμητρα Καπελιαρή του Ιωάννη,
2)Καλαμάτας, Βασιλική Δημοπούλου του Νικολάου,
Στην Εισαγγελία Πρωτοδικών Πειραιά
1)Χαλκίδας, Θεολόγος Δελλήβεης-Δομένικος του Γεωργίου,
2)Χαλκίδας, Αθηνά Χριστοπούλου του Χριστοφόρου,
3)Σύρου, Γρηγορία Οικονομάκου του Νικολάου,
Στην Εισαγγελία Πρωτοδικών Σάμου
Χανίων, Μαρία Τσιριγώτη του Παράσχου,
Στην Εισαγγελία Πρωτοδικών Τρικάλων
Λευκάδας, Καλούδα Αντωνάτου του Σπυρίδωνος,
Στην Εισαγγελία Πρωτοδικών Χαλκιδικής
Κατερίνης, Δημήτριος Φερεντίνος του Γεωργίου.
Θ)Τοποθετούνται οι νεοπροαχθέντες Αντεισαγγελείς
Πρωτοδικών ως εξής:
1)Διονύσιος Μουζάκης του Δημητρίου στην Εισαγγελία Πρωτοδικών
Αθηνών,
2)Δήμητρα Παπαδοπούλου του Λάζαρου στην Εισαγγελία Πρωτοδικών
Κεφαλληνίας,
3)Κωνσταντίνος Στιβακτάκης του Ιωάννη στην Εισαγγελία Πρωτοδικών
Κορίνθου,
4)Δημήτριος-Νεκτάριος Τζανογιώργης του Αθανασίου στην Εισαγγελία
Πρωτοδικών Ζακύνθου,
5)Άννα Ζαρκινού του Φωτίου στην Εισαγγελία Πρωτοδικών Χαλκίδας,
6)Μαρία Δάλλα του Αναστασίου στην Εισαγγελία Πρωτοδικών
Αθηνών,
7)Σοφία Καρδαρά του Παράσχου στην Εισαγγελία Πρωτοδικών
Αθηνών,
8)Ελευθερία Κυριακού του Γεωργίου στην Εισαγγελία Πρωτοδικών
Καλαμάτας,
9)Ευστάθιος Τρίπλης του Νικολάου στην Εισαγγελία Πρωτοδικών
Σύρου,
10) Φωτεινή Δανιηλίδου του Βασιλείου στην Εισαγγελία Πρωτοδικών
Χαλκίδας,
11)Μαρία Καραμανώλη του Χαράλαμπου στην Εισαγγελία Πρωτοδικών
Χαλκίδας,
12)Δάφνη-Κυριακή Τσιχλή του Ιωάννη στην Εισαγγελία Πρωτοδικών
Χαλκίδας,
13)Μαρία Παπαδοπούλου του Περικλή στην Εισαγγελία Πρωτοδικών
Κορίνθου,
14)Χριστίνα Γαβρίλη του Ιωάννη στην Εισαγγελία Πρωτοδικών
Σπάρτης.
Ι)Τοποθετούνται οι απόφοιτοι Σχολής Δικαστών σε θέσεις
παρέδρων εισαγγελίας ως εξής:
1)Όλγα Ασλανίδου του Περικλή στην Εισαγγελία Πρωτοδικών
Φλώρινας,
2)Θεοδώρα Μπιμπίκου του Νικολάου στην Εισαγγελία Πρωτοδικών
Αθηνών,
3)Γεωργία Τόλιου του Χρήστου στην Εισαγγελία Πρωτοδικών Λάρισας,
4)Βασίλειος Βασιλάκης-Παραγυιός του Κωνσταντίνου στην Εισαγγελία
Πρωτοδικών Λασιθίου,
5)Σοφία-Στυλιανή Στρογγυλη του Θεοδώρου στην Εισαγγελία
Πρωτοδικών Καβάλας,
6)Νικολέττα Καραντόλα του Αναστασίου στην Εισαγγελία Πρωτοδικών
Άρτας,
7)Αγγελική Στεργίου του Ιωάννη στην Εισαγγελία Πρωτοδικών
Πρέβεζας,
8)Ευγενία-Μαρία Σιδέρη του Ιωάννη στην Εισαγγελία Πρωτοδικών
Καλαβρύτων.

Ανώτατο Δικαστικό Συμβούλιο της 19ης Ιουνίου 2012 – Μεταθέσεις Ειρηνοδικών

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 11/μελούς
ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ ΕΙΡΗΝΟΔΙΚΩΝ

Στο Ειρηνοδικείο Αγιάς
Αμφίκλειας, Παρθένα Μουτρουπίδου του Ελευθερίου
Στο Ειρηνοδικείο Αγρινίου
1) Λαμίας, Παύλος Μπασιούλης του Βασιλείου
2) Θέρμου, Δημήτριος Δημακόπουλος του Ιωάννη
Στο Ειρηνοδικείο Αθηνών
1) Πειραιά, Αγγελική Κωστοπούλου του Κωνσταντίνου
2) Νίκαιας, Παναγιώτης Κυμπάρης του Μιχαήλ
3) Αμαρουσίου, Μαρία Καραχάλιου-Τσόλου του Κωνσταντίνου
4) Αχαρνών, Αναστάσιος Πρίμης του Παναγιώτη
5) Λαυρίου, Κωνσταντία Χατζηχριστοδούλου του Παναγιώτη
6) Νίκαιας, Αικατερίνη Γεωργακοπούλου-Μπανίκα του Βασιλείου
7) Αμαρουσίου, Μαριάννα Κωστάκη του Κωνσταντίνου
8) Άμφισσας, Μαρία Βερτσώνη του Ευαγγέλου
9) Δομοκού, Παύλος Σαλαμούρας του Ξενοφώντα
10) Χαλανδρίου, Σταυρούλα Μπατζάκη του Σπυρίδωνα
11) Ερμούπολης, Ελισάβετ Καραμπίνη του Στυλιανού
12) Αργαλαστής, Βασιλική Κίτσου του Λεωνίδα
13) Πειραιά, Χρήστος Δήμος του Κωνσταντίνου
14) Νεμέας, Νικόλαος Σακκάς του Χρήστου
15) Χαλανδρίου, Βασίλειος Φούρκας του Νικολάου
16) Χαλανδρίου, Τριανταφυλλιά Στρατάκη του Ηλία
17) Χαλκίδας, Νικόλαος Τσαγκαράκης του Αντωνίου
18) Κορίνθου, Χαρίκλεια Χρονάκη του Αντωνίου
19) Ναυπλίου, Αικατερίνη Τοκιάν του Αντωνίου
20) Ρόδου, Ιωάννα Κολιλέκα του Φωτίου
21) Αχαρνών, Διονύσιος Σιγουράκος του Γεωργίου
22) Ιλίου, Ροδάνθη Σταυρουλάκη του Κωνσταντίνου
23) Θηβών, Δήμητρα Θεοχαροπούλου του Αναστασίου
24) Αλμυρού, Κωνσταντίνος Ευαγγελόπουλος του Γεωργίου
25) Χαλκίδας, Μαρία Κατουρτζίδου του Χρήστου
26) Θεσπιών, Ανθούλα Δήμητσα του Δημητρίου
27) Μεγάρων, Βαρβάρα Δελλαπόρτα του Χαράλαμπου
28) Μυκόνου, Εμμανουήλ Γκόγκος του Ευαγγέλου
29) Πλωμαρίου, Κωνσταντίνος Νταλαχάνης του Γεωργίου
30) Ιλίου, Αικατερίνη Παπακωνσταντίνου του Κωνσταντίνου
31) Καλύμνου, Πέτρος Νικάκης του Βασιλείου
32) Αμαλιάδας, Σταυρούλα Μπόλου του Πολυζώη
33) Αρήνης, Ασημίνα Γωνιάδου του Νικολάου
34) Μήλου, Ιωάννα Τουρή του Βασιλείου
35) Κω, Κωνσταντίνα Παρασκευοπούλου του Γεωργίου
36) Ρόδου, Μυρσίνη Πετρέλλη του Γεωργίου
37) Κέρκυρας, Σοφία Σταυριανού του Σταύρου
Στο Ειρηνοδικείο Αιγιαλίας
Βάρδας, Θεώνη Λέλλου του Κωνσταντίνου
Στο Ειρηνοδικείο Αλεξάνδρειας
Νευροκοπίου, Αντώνιος Ευθυμιάδης του Γεωργίου
Στο Ειρηνοδικείο Αμαρουσίου
Πειραιά, Ανδριανή Μπαϊρακτάρη του Ανδρέα
Στο Ειρηνοδικείο Άνδρου
Αθηνών, Αγγελική Ναστούλη του Σταύρου
Στο Ειρηνοδικείο Βάλτου
Λευκίμης, Φωτεινή Οικονομίδου του Γεωργίου
Στο Ειρηνοδικείο Βασιλικών
1) Πιερίας, Ελένη Βερβεροπούλου του Βασιλείου
2) Ροδολίβους, Ιωάννης Θωμαΐδης του Δημητρίου
Στο Ειρηνοδικείο Βόλου
Κισσάβου, Σοφία Κωνσταντινίδου του Δημητρίου
Στο Ειρηνοδικείο Γιαννιτσών
Αλμωπίας, Ηλίας Παπαδόπουλος του Συμεών
Στο Ειρηνοδικείο Δράμας
Ξάνθης, Ζωή Νικολέρη του Δημητρίου
Στο Ειρηνοδικείο Έδεσσας
Κρύας Βρύσης, Γεωργία Μάντζου του Αναστασίου
Στο Ειρηνοδικείο Ελασσόνας
Κασσάνδρας, Ευσταθία Καστού του Ιωάννη
Στο Ειρηνοδικείο Ηγουμενίτσας
Μετσόβου, Βαρσάμω Σαρακατσιάνου του Στυλιανού
Στο Ειρηνοδικείο Ηρακλείου
1) Μοιρών, Εμμανουήλ Φραντζεσκάκης του Γρηγορίου
2)Αρκαλοχωρίου, Μαρίνα Βασιλειάδη-Ζαφειροπούλου του Ιγνατίου
3) Ιεράπετρας, Αικατερίνη-Χρυσή Μεταξάκη του Νικολάου
Στο Ειρηνοδικείο Θεσσαλονίκης
1) Έδεσσας, Αγνή Ζιάννα του Ανδρέα
2) Πιερίας, Αναστασία Μαντζάρα-Χονδροζουμάκη του Δημητρίου
3) Βασιλικών, Μαρία Γεωργιάδου του Βασιλείου
4) Κιλκίς, Θωμαΐς Χοϊλού-Μελισσά του Ευαγγέλου
5) Αλεξανδρούπολης, Καλλιόπη Χατζηνικολάου του Νικολάου
6) Κολινδρού, Γεωργία Μασούρα του Παναγιώτη
7) Πιερίας, Χριστόδουλος Βλάσσης του Στέφανου
8) Λαγκαδά, Αθηνά Εμμανουηλίδου του Ιωάννη
9) Αλεξάνδρειας, Αρετή Τσικρικά του Βασιλείου
10) Αρναίας, Μαρία Μαρίνου-Τροκάνα του Θεοδώρου
11) Πιερίας, Δημήτριος Αρβανιτίδης του Μιχαήλ
12) Γιαννιτσών, Δημήτριος Καραλής του Γεωργίου
13) Φυλλίδος, Γεσθημανή Παναγιωτίδου-Λάμνη του Θεοχάρη
14) Βασιλικών, Μαρία Χαρχαλάκη του Ιωάννη
15) Ηράκλειας, Βασιλική Μάντζαρη του Ευριπίδη
16) Λαγκαδά, Ευαγγελία Κατσακιώρη του Χρήστου
17) Σκύδρας, Μάρθα Κοντογιώργη του Δημητρίου
18) Εορδαίας, Μάρθα Μικροπούλου του Χαράλαμπου
19) Πολυγύρου, Παρασκευή Ηλιάδου του Ιωάννη
Στο Ειρηνοδικείο Ιλίου
1) Καλλιθέας, Μαρία Κατσανάκη του Θωμά
2) Άργους, Χρήστος Καραγιαννίδης του Σάββα
Στο Ειρηνοδικείο Καβάλας
Χρυσούπολης, Αναστάσιος Δοματζόγλου του Κυριάκου
Στο Ειρηνοδικείο Καλαμάτας
Οιχαλίας, Ελένη Λουκά του Κωνσταντίνου
Στο Ειρηνοδικείο Καλαμπάκας
Σάμου, Γεωργία Καραλίγκα του Παναγιώτη
Στο Ειρηνοδικείο Καλλιθέας
Χίου, Νίκη Μεθενίτου του Δημητρίου
Στο Ειρηνοδικείο Καρδίτσας
Σοφάδων, Δημήτριος Γιαταγάνας του Γεωργίου
Στο Ειρηνοδικείο Κιλκίς
1) Σερρών, Θεοπούλα Κουκουνά του Γεωργίου
2) Μουριών, Ελένη Φουρκιώτη του Δημητρίου
3) Παγγαίου, Περσεφόνη Παπαστεφάνου του Κωνσταντίνου
Στο Ειρηνοδικείο Κομοτηνής
Σαππών, Ροδοθέα Τσομπανάκη-Βρετοπούλου του Γαβριήλ
Στο Ειρηνοδικείο Κουφαλίων
1) Καστοριάς, Ελένη Τομαρά του Νικολάου
2) Γουμένισσας, Τριανταφυλλιά Μπακαλοπούλου του Φωτίου
Στο Ειρηνοδικείο Κροκεών
Αθηνών, Αγγελική Δεμέστιχα του Βασιλείου
Στο Ειρηνοδικείο Λαγκαδά
1) Νιγρίτας, Ηλίας Παπαδόπουλος του Ελευθερίου
2) Νέας Ιωνίας, Γλυκερία Γκουτίδου του Αποστόλου
3) Πιερίας, Έλενα Μόσχου του Θωμά
Στο Ειρηνοδικείο Λαμίας
Μακρακώμης, Αθανασία Φλώρου-Τρομπούκη του Θεοφάνη
Στο Ειρηνοδικείο Λάρισας
1) Τυρνάβου, Γεώργιος Πουσπουρίκας του Ευαγγέλου
2) Αγιάς, Μπέλλα Καραμίχου του Δημητρίου
3)Πταισματοδικείο Τρικάλων, Γεωργία Κωτούλα του Κωνσταντίνου
Στο Ειρηνοδικείο Λαυρίου
1) Ελευσίνας, Παναγιώτα Γραμματικάκη του Γεωργίου
2) Άργους, Σοφία Χαρίδου του Νικηφόρου
Στο Ειρηνοδικείο Μαραθώνα
Θηβών, Σταυρούλα Παρασκευοπούλου του Χρήστου
Στο Ειρηνοδικείο Μουδανιών
Ιερισσού, Δήμητρα Κιουρτσίδου του Πολύκαρπου
Στο Ειρηνοδικείο Ναυπλίου
1) Μάσσητος, Αθανάσιος Μαρίνης του Παναγιώτη
2) Καρλοβασίου, Αγγελική Χριστοπούλου του Χρήστου
Στο Ειρηνοδικείο Νέας Ιωνίας
Σαμοθράκης, Ουρανία Βαρελά του Ιωάννη
Στο Ειρηνοδικείο Νίκαιας
Σαλαμίνας, Σοφία Μαρσουφανίδου του Νικολάου
Στο Ειρηνοδικείο Ξάνθης
1) Καβάλας, Χρυσούλα Μπασδάνη-Πασχαλίδη του Κωνσταντίνου
2) Σερρών, Ελλάδα Κατσίκα του Κωνσταντίνου
Στο Ειρηνοδικείο Πάργας
Κέρκυρας, Χρυσάνθη Καψάλη του Παναγιώτη
Στο Ειρηνοδικείο Πάρου
Καρπάθου, Καλλιόπη Ζορμπά του Γεωργίου
Στο Ειρηνοδικείο Πατρών
1) Ερινέου, Κωνσταντίνος Πριόβολος του Γεωργίου
2) Αγρινίου, Ανδρέας Κακαρούμπας του Σπυρίδωνα
3) Καλαβρύτων, Αφροδίτη Σακελλαροπούλου του Ανδρέα
Στο Ειρηνοδικείο Πειραιά
1) Αθηνών, Άννα Ρήγα-Κορνιαχτού του Κωνσταντίνου
2) Μαραθώνα, Παναγιώτης Φούρλης του Αποστόλου
3) Ληξουρίου, Ιωάννα Κορδαλή του Κωνσταντίνου
4) Μυτιλήνης, Σοφία Σουρέλη του Δημητρίου
5) Πύργου, Ελένη Δασκαλοπούλου του Γεωργίου
Στο Ειρηνοδικείο Περιστερίου
Κρωπίας, Ευδοκία Καρακώστα του Μιλτιάδη
Στο Ειρηνοδικείο Πιερίας
1) Σερρών, Ελένη Μπίθα του Παναγιώτη
2) Σιντικής, Ευαγγελία Κωστοπούλου του Αθανασίου
3) Ξάνθης, Δόμνα Αλεξίου του Ελευθερίου
4) Ορεστιάδας, Χαρίκλεια Τσιακανάκα του Χρήστου
Στο Ειρηνοδικείο Πολυγύρου
Σουφλίου, Ελένη Κολοβού του Αποστόλου
Στο Ειρηνοδικείο Πύλου
Αμαλιάδος, Γεωργία Ξανθοπούλου του Αποστόλου
Στο Ειρηνοδικείο Πύργου
Ολυμπίων, Αγγελική Καλπουζάνη του Δημοσθένη
Στο Ειρηνοδικείο Ρεθύμνου
Μυλοποτάμου, Αικατερίνη Κωσταριδάκη του Παναγιώτη
Στο Ειρηνοδικείο Ρόδου
Σύμης, Σταματία Ζαχαρίου του Νικολάου
Στο Ειρηνοδικείο Σκύδρας
Ρόδου, Ευφημία Παπαχρυσάνθου του Δημητρίου
Στο Ειρηνοδικείο Σοφάδων
Σκύρου, Μαρία Κοτρότσιου του Ιωάννη
Στο Ειρηνοδικείο Τυρνάβου
Διδυμοτείχου, Νικόλαος Σαρηγιάννης του Κωνσταντίνου
Στο Ειρηνοδικείο Φαρσάλων
Σκοπέλου, Αθανάσιος Μπλαντάς του Ιωάννη
Στο Ειρηνοδικείο Φιλιππιάδας
Πωγωνίου, Σοφία Δερβέντζα του Αχιλλέα
Στο Ειρηνοδικείο Χαλανδρίου
1) Ναυπλίου, Μαρία Κουντουρέα του Ηλία
2) Μεγάρων, Ελισάβετ Γρηγοράτου του Κοσμά
3) Ιστιαίας, Ελένη Πάτση του Κωνσταντίνου
Στο Ειρηνοδικείο Χανίων
Κω, Ελένη Βιτσεντζάκη του Χαρίδημου
Στο Ειρηνοδικείο Χερσονήσου
Λασιθίου Νεαπόλεως, Μιχαήλ Σουλιωτάκης του Ματθαίου
Στο Πταισματοδικείο Αθηνών
1) Θεσσαλονίκης, Κυριακούλα Φλωρίδου του Γεωργίου
2) Αθηνών, Μαρία Λουϊζίδου του Χρήστου
3) Αθηνών, Κωνσταντίνος Κατσιγιάννης του Ευαγγέλου
4) Αθηνών, Αφροδίτη Κωνσταντή του Ανδρέα
5) Αθηνών, Δήμητρα Κλωνιά του Κυριάκου
6) Θηβών Πταισματοδικείο, Γεωργία Σκουντζούρη του Ιωάννη
7) Αθηνών, Φωτεινή Παπαδοπούλου-Μπρη του Θεοδώρου
8) Αργοστολίου, Ελένη-Ισμήνη Πουλάκη του Αντωνίου
Στο Πταισματοδικείο Αιγιαλίας
Πταισματοδικείου Πύργου Ηλείας, Όλγα Γεωργαλή του Παντελή
Στο Πταισματοδικείο Θεσσαλονίκης
1) Θεσσαλονίκης, Δέσποινα Αξαρλή του Παναγιώτη
2)Θεσσαλονίκης, Φαβιόλα Παπαδημητρίου-Κακκαλιά του Νικολάου
3) Κουφαλίων, Νικόλαος Κανελλόπουλος του Γεωργίου
4)Έδεσσας, Μαγδαληνή Τζιώρτζη του Γεωργίου
5)Πολυκάστρου, Δήμητρα Τεριζάκη του Δημητρίου
6)Θεσσαλονίκης, Μαρία Βελέντζα του Ιωάννη
Στο Πταισματοδικείο Λάρισας
Ελασσόνας, Ευθυμία Κασιδάκη του Αθανασίου
Στο Πταισματοδικείο Πειραιά
1) Αθηνών, Μαρία Μιχαήλη-Μελά του Κυριάκου
2) Περιστερίου, Ανδρονίκη Μανιουδάκη του Δημητρίου
3) Αθηνών, Αντωνία Κοσκινά-Γιαπιτζάκη του Χριστόδουλου
Στο Πταισματοδικείο Πιερίας
Κιλκίς, Ιωάννης Τεξακαλίδης του Κωνσταντίνου
Στο Πταισματοδικείο Σικυώνος
Ευρυτανίας, Θωμάς Λυπημένος του Δημητρίου
Στο Πταισματοδικείο Τρικάλων
Ζακύνθου, Διονυσία Ζαχαρού του Αποστόλου

Διοικητικό Συμβούλιο της Ένωσης στις 3-7-2012

ΕΝΩΣΗ ΔΙΚΑΣΤΩΝ & ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΩΝ
ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
(ΠΡΩΗΝ ΣΧΟΛΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ)
ΚΤΙΡΙΟ 6 –ΓΡΑΦΕΙΟ 210
ΤΗΛ: 210 88 27 380- FAX 210 88 41 529
Τ.Κ. 101. 71
e- mail: endikeis@otenet.gr

Αθήνα 28-6-2012
Αριθμ. Πρωτ.: 72

Προς τους κ.κ. Συμβούλους

ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΔΙΑΤΑΞΗ

Παρακαλείσθε να παραστείτε στη συνεδρίαση του Δ.Σ. της Ένωσης,που θα γίνει στις 3-7-2012 ημέρα Τρίτη και ώρα 15:30 στα γραφεία της Ένωσης με τα πιο κάτω θέματα:
1. Ταχεία προώθηση της διαδικασίας διορισμού των νέων Ειρηνοδικών
2. Συμπληρωματική προκήρυξη για αύξηση του αριθμού των εισαγομένων της Σχολής Δικαστών της τελευταίας σειράς .
3. Τροποποίηση των επίμαχων διατάξεων του Ν.4055/2012 .
4. Συγκρότηση Επιτροπής για σύνταξη υποδειγμάτων αποφάσεων .
5. Συμμετοχή στην ετήσια σύνοδο της Διεθνούς Ενώσεως Δικαστών .
6. Ανανέωση της σύμβασης με INTERAMΕRICAN.
7. Αναβάθμιση της ιστοσελίδας της Ένωσης .
8.Λοιπά θέματα που θα θέσουν οι κ. κ. σύμβουλοι

 

                   Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ                 Ο ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
   Βασιλική Θάνου – Χριστοφίλου         Γεώργιος Μανωλίδης
              Αρεοπαγίτης                       Πρόεδρος Εφετών